Pub chce uczcić pamięć o królowej. Wpadli na nietypowy pomysł

2

Australijski pub planuje zorganizować konkurs miss mokrego podkoszulka, aby "uczcić życie królowej Elżbiety II". Konkurs wywołał ogromne kontrowersje, ale właściciele lokalu zapewniają, że impreza jest wyrazem szacunku do monarchini.

Pub chce uczcić pamięć o królowej. Wpadli na nietypowy pomysł
(PAP)

Impreza odbędzie się hotelu Roebuck Bay w Broome w Australii Zachodniej. Jej celem jest "świętowanie" życia zmarłej Elżbiety II. Pub regularnie organizuje konkurs miss mokrego podkoszulka, ale w tym tygodniu, ze względu na wyjątkowe okoliczności, zamierza nieco go zmodyfikować.

Konkurs na cześć królowej

Roebuck został potępiony w mediach społecznościowych. Od czasu ogłoszenia pomysłu internauci wyrażają niemal same negatywne opinie i piszą, że są zniesmaczeni.

Dołącz do nas w środę wieczorem na specjalnym Wet-T w barze Oasis, aby uczcić życie królowej Lizzy. Przyjdź na Wet-T, aby wygrać 750 dolarów. Z DJ-em Samem T od godziny 20:00 do późnej nocy! - czytamy na stronie pubu i wydarzenia.

W sprawie zrobiło się wielkie zamieszanie. Rzecznik prasowy imprezy powiedział, że mimo sprzeciwu impreza się odbędzie i weźmie w niej udział kilkaset osób. Przekonał jeszcze raz, że będzie to wydarzenie pełne szacunku do zmarłej królowej. Konkurs ma się odbyć 21 września w środę.

Australia jest monarchią parlamentarną. Jej królem jest Karol III, czyli król Wielkiej Brytanii. Po śmierci królowej Elzbiety II pojawiło się wiele doniesień, że Australia zrezygnuje z monarchii, ale premier Anthony Albanese temu zaprzeczył.

Wcześniej premier Australii Anthony Albanese ogłosił 22 września dniem żałoby po zmarłej królowej. Dzień ten będzie świętem publicznym. Albanese udał się także do Wielkiej Brytanii na uroczystości pogrzebowe, które miały miejsce w poniedziałek 19 września.

Zobacz także: Król Karol pod presją oczekiwań. "Będzie mu trudniej"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić