16-latek z Podkarpacia szukał psa. Został zgwałcony

1386

Dramat nastolatka rozegrał się w jednej z podkarpackiej wsi. Kamil Ł., jego przyszły oprawca, poprosił chłopca o pomoc w poszukiwaniu psa. Gdy już zwabił go do opuszczonego budynku, sterroryzował i wykorzystał seksualnie. Grozi mu kara 12 lat pozbawienia wolności.

16-latek z Podkarpacia szukał psa. Został zgwałcony
30-latek zwabił, a następnie sterroryzował i wykorzystał 16-letniego chłopca. Jest już w rękach policji (Getty Images)

Jak podaje Fakt, Kamil Ł. zaplanował napaść seksualną na nastolatka. Kiedy już zwabił ofiarę do opuszczonego internatu, przywołał do siebie amstaffa i użył psa do zastraszenia swoją przyszłą ofiarę. Następnie dopuścił się gwałtu.

Zgwałcił 16-latka. Sterroryzowany chłopiec zdołał wezwać pomoc

Gdy Kamil Ł. na chwilę się oddalił, 16-latek wykorzystał moment i wezwał na pomoc dwóch kolegów. 30-latek próbował zastraszyć również ich, jednak ostatecznie odszedł.

Funkcjonariuszom policji szybko udało się dotrzeć do Kamila Ł. Napaść seksualna na 16-latka nie była jedynym przestępstwem, jakiego dopuścił się mąż i ojciec trojga dzieci. Ma na koncie m.in. posiadanie narkotyków, kradzież paliwa, jazdę pod wpływem środków odurzających, a nawet – udział w bezczeszczeniu zwłok.

Zobacz także: Zobacz też: Potrącił dziecko na pasach. Lubuska policja publikuje nagranie i apeluje do kierowców

Ostatniego z wymienionych przestępstw Kamil Ł. miał dopuścić się wspólnie z kolegą. Jak relacjonuje Fakt, 30-latek pomagał mu w zatarciu śladów zbrodni na 40-latku, który został uduszony, a jego ciało spalone i zakopane w lesie.

Śledztwo w sprawie gwałtu na 16-latku było prowadzone przez prokuraturę w Dębicy (woj. podkarpackie). Właśnie dobiegło ono końca, a do sądu trafił akt oskarżenia. Sam Kamil Ł. nie przyznaje się do winy. Za dokonane przestępstwo grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić