o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Putin pociąga za sznurki? "To jego marionetki"

19
Podziel się

Hillary Clinton zasugerowała, że Donald Trump rozmawiał z Władimirem Putinem w dniu zamieszek na Kapitolu. Była sekretarz stanu domaga się ujawnienia historii połączeń prezydenta USA.

Putin pociąga za sznurki? "To jego marionetki"
(Getty Images)
bEDBVaxx

Sugestia Clinton padła podczas rozmowy z przewodniczącą Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Pelosi była gościem podcastu "You and Me Both", który prowadzi Clinton.

Clinton stwierdziła, że chciałby poznać historię połączeń telefonicznych Trumpa. Była sekretarz stanu zasugerowała, że działaniami Trumpa mógł kierować ktoś inny, np. Rosja.

bEDBVaxz
Mam nadzieję, że dowiemy się kiedyś, wobec kogo był zobowiązany, kto pociągał za sznurki. Chciałbym zobaczyć historię jego połączeń, żeby dowiedzieć się, czy rozmawiał z Putinem w dniu, w którym powstańcy najechali nasz Kapitol - powiedziała Clinton.

Clinton zapytała Pelosi, czy ta uważa, że ​​należy powołać komisję. Ta miałaby ustalić, co doprowadziło do zamieszek 6 stycznia, w których zginęło pięć osób. Przewodnicząca Izby Reprezentantów poparła ten pomysł. Odpowiedziała, że wydarzenia z Waszyngtonu były niewątpliwie prezentem dla Putina, gdyż - jak twierdzi - prezydent Rosji chce podważyć demokrację w innych krajach.

Ci ludzie, czego sami pewnie nie byli świadomi, stali się marionetkami Putina. Działali w jego interesach, kiedy atakowali Kapitol, podburzani przez prezydenta Stanów Zjednoczonych - przyznała Pelosi.
bEDBVaxF

Zamieszki na Kapitolu

Zamieszki na Kapitolu miały miejsce 6 stycznia 2021 roku. Tłum zwolenników Donalda Trumpa wdarł się do budynku w proteście przeciwko wynikom wyborów prezydenckich. Doszło do tego w trakcie obrad Kongresu, który miał ostatecznie potwierdzić zwycięstwo Joe Bidena. W wyniku starć zostało rannych wiele osób, w tym policjanci. Śmierć poniosło 5 z nich, w tym funkcjonariusz.

Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDBVaya
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
emeryt
8 miesięcy temu
A kto pociaga za sznurki poruszajace Hilaria Clinton ? Mosad ?
kojak
8 miesięcy temu
Co za brednie! Czego się nie robi, żeby się przypodobać Bidenowi. Manipulacja goni manipulację!!
jury
8 miesięcy temu
Jankesi kiedyś za wszystkie niepowodzenia winili indiań - coś nie tak i indianin wisiał - dziś już nie mają kogo wieszać to zawsze będzie winny Putin
bEDBVayb
obywatel
8 miesięcy temu
idąc tym tokiem myślenia to okupacja sejmu w polsce przez opozycje po wygranej Pis to też robota Putina bo Tusk też nie jednokrotnie rozmawiał z Putinem i jest marionetką Putina wyszło szydło z worka
Jkl
8 miesięcy temu
Jaka demokracja? Od roku widzimy, że o demokracji nie ma mowy w żadnym państwie.
Iwo
8 miesięcy temu
Na czyje zlecenie działał Antoni rozwalając Polską Armię?
Radio Maryja
8 miesięcy temu
Nacjonaliści wszystkich krajów łączcie się! Populizm was nakarmi, inflacja połączy.
Hemiko
8 miesięcy temu
Rosja zawsze winna. Dowody?
malb
8 miesięcy temu
Oj Hillary, przynajmniej w twoim przypadku nie będziemy musieli wydawać pieniędzy na rzadną komisję. Chyba wszyscy mogą zobaczyć czeki z Rosji i awanturniczych krajów arabskich które trafiły do twojej fundacji w rwxultacie czego musiałaś rozwiązać tę organizację. Wygląda na to że sprzedałaś US jeszcze zanim poniosłaś klęskę w wyborach?
fan władzy
8 miesięcy temu
Mieliśmy uwerturę zdarzeń po przegranych wyborach w Polsce za dwa lata
wrr
8 miesięcy temu
a wszystkie rozMOwy Bidena i jego synalka z KOmuszymi Chińczykami Clontonówna już opubliKOwała, a jeżeli NIET to dla czego?
amen
8 miesięcy temu
Jutro okaże się że ten przebrany za bizona to był Putin i osobiście pogonił wszystkich ,i zastrzelił te 5 osób.
Obserwer
8 miesięcy temu
Prawda jest taka że nie było żadnego ataku na Capitol ludzie demonstrujący po prostu zostali wpuszczeni do środka przez ochronę ale wśród nich znajdowali się zwykli prowokatorzy którzy wywołali całą zadymę
bEDBVaxT
VSS
8 miesięcy temu
Następne wybory Trump wygra w cuglach bo nie będą głosować na Bidena nieboszczyki .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić