aktualizacja 

Putin przemawiał. Uwagę ludzi zwróciło jednak coś innego

Wystąpienie Władimira Putina na posiedzeniu Rady Ustawodawców wywołało kolejną lawinę plotek jakoby rosyjski prezydent miał być poważnie chory. W trakcie przemówienia jąkał się męczył, a jego twarz była opuchnięta.

Putin przemawiał. Uwagę ludzi zwróciło jednak coś innego
Władimir Putin podczas ostatniego przemówienia. (TASS, Twitter)

Władimir Putin pojawił się na posiedzeniu Rady Ustawodawców gdzie wygłosił mowę na temat działań wojennych na Ukrainie. Jego wystąpienie, podczas którego groził Zachodowi broną nuklearną wywołało ogromne poruszenie. Doprowadziło także do powstania kolejnych plotek na temat jego stanu zdrowia i rzekomej terminalnej choroby.

Władimir Putin w coraz gorszym stanie?

Prezydent Rosji po raz kolejny miał lekko opuchniętą twarz. W trakcie przemówienia wielokrotnie się męczył i sapał. Zauważono także, że momentami się jąka. O sprawie pisze m.in. brytyjski "The Sun". "Wydawało się, że rosyjski prezydent walczył o złapanie oddechu (...) Wyglądał na wyczerpanego" - czytamy.

To już kolejne "dowody" na to, że Władimir Putin jest chory. Wcześniej podczas kilku publicznych wystąpień zauważono podobne zachowania. Eksperci wskazywali także, że w nienaturalny sposób drżą mu ręce, a momentami musi wkładać bardzo dużo wysiłku w to, aby cokolwiek powiedzieć. Dywagowano, iż może być to choroba Parkinsona.

Putinowi przypisuje się także raka tarczycy. Według dziennikarzy prezydenta bardzo często odwiedza Jewgienij Seliwanow - chirurg onkologiczny specjalizujący się właśnie w raku tarczycy. Według dziennika Proekt w ostatnich latach widział się z Putinem aż 35 razy.

Oprócz tego podejrzewa się, że Putin przyjmuje sterydy, które miałyby pomóc mu w zwalczeniu poważnej choroby. Tutaj możliwości jest wiele. Sterydy miałby tłumaczyć wiele objawów, a przede wszystkim opuchliznę prezydenta. Wiele osób uważa jednak, że nienaturalnie wygładzona skóra to efekt regularnego ostrzykiwania się botoksem.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Czy Putin zostanie obalony? Miller o dwóch możliwościach
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić