Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"Pytanie na śniadanie". Debiut Cichopek i Kurzajewskiego. Nie wszyscy są zachwyceni

28

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają już za sobą debiut w roli prowadzących program śniadaniowy TVP "Pytanie na śniadanie". Aktorka i dziennikarz przywitali się z widzami. Jak ich oceniono?

"Pytanie na śniadanie". Debiut Cichopek i Kurzajewskiego. Nie wszyscy są zachwyceni
Cichopek i Kurzajewski mają za sobą debiut w roli prowadzących "PnŚ" (Getty Images)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to nowe twarze w "Pytaniu na śniadanie". W roli prowadzących zastąpili Tamarę Gonzalez Perek i Roberta El Gendy'ego.

Ta zmiana nie wszystkim przypadła do gustu. Opinie widzów ws. pierwszego występu Cichopek i Kurzajewskiego w "Pytaniu na śniadanie" są bardzo mocno podzielone. Znajdujemy je między innymi na instagramowych i facebookowych profilach "Pytania na śniadanie", a także Cichopek i Kurzajewskiego.

"Nie ma to jak wywalić Tamarę i już wcisnąć na ich miejsce tych dwoje. Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać", "Czemu odszedł Robert??? Super facet, wyluzowany, bardzo sympatyczny!", "Jeszcze tu? Dobrze, że można kanał zmienić... wszędzie Hakielowa..." - tak brzmią niektóre z komentarzy.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Odgrzewany kotlet!"

Ktoś też nazwał Katarzynę Cichopek "odgrzewanym kotletem", jednocześnie zastanawiając się, czy "naprawdę nie ma zdolnych absolwentów dziennikarstwa".

Nie wszyscy jednak narzekają. Są też pozytywne komentarze.

"Powodzenia, trzymamy kciuki za Was!", "Myślę, że będzie sympatycznie i elegancko, tak jak na zdjęciu", "Nie oglądam TVP, ale dla Pani Kasi zrobię wyjątek" - piszą internauci.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić