Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

"Ranczo" pojawi się na Netflixie? Fani nie mogą uwierzyć!

6

Jeżeli zapomnieliście już jak wyglądają spokojne Wilkowyje, to wkrótce przypomni Wam o nich Netflix. Już w grudniu na platformie ma ukazać się serial "Ranczo". Ile odcinków serialu będzie można zobaczyć na Netflixie?

"Ranczo" pojawi się na Netflixie? Fani nie mogą uwierzyć!
Już w grudniu na Netfliksie ma pojawić się serial "Ranczo" (YouTube)

W piątek Netflix opublikował w mediach społecznościowych zapowiedź nowych filmów i seriali, które mają być dostępne na platformie telewizji internetowej od grudnia. Znalazły się wśród nich zarówno polskie produkcje, takie jak "Bogdan Boner: Egzorcysta", jak i zagraniczne hity, takie jak "Transformers: Wojna o Cybertron", czy "Dracula: Historia Nieznana". Tym co najbardziej zainteresowało fanów jest jednak zapowiedziana premiera serialu "Ranczo".

"Ranczo" w serwisie Netflix. Ile odcinków będzie można zobaczyć?

Według informacji prasowych, na Netfliksa trafi wszystkie 10 sezonów "Rancza". Oznacza to, że będzie można zobaczyć aż 130 odcinków całego serialu. Wszystkie będą dostępne na platformie.

Warto zaznaczyć, że aktualnie po wpisaniu w wyszukiwarkę platformy hasła "Ranczo", oczom użytkowników ukaże się serial "The Ranch" (z ang. "Ranczo"). To produkcja samego Netfliksa, której gwiazdami są Ashton Kutcher i Sam Elliott. Nazwa zagranicznego serialu nie została jednak przetłumaczona na polski, więc w grudniu nie powinno być problemów z odnalezieniem swojskiego "Rancza".

"Ranczo" na Netfliksie już w grudniu. Kiedy premiera?

Zgodnie z zapowiedzią, wszystkie sezony "Rancza" mają trafić na Netfliksa dokładnie 16 grudnia. Produkcja Telewizji Polskiej cieszy się w naszym kraju dużym zainteresowaniem. Nie ulega zatem wątpliwości, że w okresie świątecznym Polacy chętnie sięgną po rodzimy serial.

Ale żeście mi tym "Ranczem" teraz zaimponowali – napisał jeden z internautów.

Komentujący są zachwyceni wiadomością o premierze serialu. Część z nich liczy na to, że Netflix nie spocznie na samym "Ranczu" i wykupi prawa do "Ojca Mateusza", "Świata według Kiepskich" czy "Miodowych lat". Choć jakiś czas temu taki obrót sprawy wydawałby się nieprawdopodobny, czas pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych.

"Ranczo". Wracają serialowe Wilkowyje

Ranczo” emitowane było przez TVP w latach 2006-2016 i doczekało się aż 10 sezonów oraz filmu pełnometrażowego "Ranczo Wilkowyje". Serial opowiada historię małego polskiego miasteczka. Jego mieszkańcom co i rusz przydarzają się różnorodne perypetie.

Serial rozpoczyna się od przyjazdu młodej Amerykanki polskiego pochodzenia Lucy Wilskiej, która odziedziczyła w mieście dworek po zmarłej babci. Produkcja w humorystyczny sposób przygląda się procesowi adaptacji kobiety do warunków polskiej wsi. Przysparza to widzom wielu momentów do śmiechu.

Obejrzyj także: Paweł Królikowski: wzruszające wspomnienie na ramówce TVP

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić