o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aleksander Sławiński
|

Reporter TVP Info walczył do końca. Przepychanka na wiecu Trzaskowskiego

173
Podziel się

W czasie czwartkowego spotkania Rafała Trzaskowskiego z wyborami reporter TVP Info próbował zadać mu pytanie na temat jego podróży służbowej do Brazylii w 2014 roku. Otoczenie kandydata KO, skutecznie mu jednak przeszkodziło.

Reporter TVP Info walczył do końca. Przepychanka na wiecu Trzaskowskiego
Reporter TVP Info wdał się m.in. w sprzeczkę z posłem Sławomirem Nitrasem. (Twitter, TVP Info)
bDnIcqPV

Do sytuacji doszło w czwartek po południu. Reporter TVP Info, Miłosz Kłeczek próbował zadać pytanie Rafałowi Trzaskowskiemu o efekty spotkania z przedsiębiorcami, w czasie jego podróży do Brazylii w 2014 roku.

Nim reporterowi udało się dojść z mikrofonem do prezydenta Warszawy, drogę siłą zablokował mu Sławomir Nitras z KO, który zaczął pytać go: "co pan robi, co pan robi?". Niezniechęcony Kłeczek, próbował dalej dostać się do Trzaskowskiego, gdzie stanął na drodze mężczyźnie, który lekko odepchnął go, mówiąc, że chce przejść po pasach, a dziennikarz zachodzi mu drogę.

Proszę mnie nie przepychać, co wy tu robicie? - pytał pracownik TVP Info.
bDnIcqPX

Czytaj także:

Incydent na wiecu wyborczym Rafała Trzaskowskiego

Reporter niestrudzenie próbował zadać pytanie. W pewnym momencie zaczął biec za kandydatem na prezydenta. Tym razem udało mu się do niego dostać. Zadał pytanie o to, czy "jakieś umowy zostały w Brazylii podpisane z przedsiębiorcami".

Trzaskowski jednak zignorował pytania Miłosza Kłeczka. Rywal Andrzeja Dudy zaczął witać się ze zgromadzonymi na placu wyborcami. Chwilę później został ponownie odepchnięty.

bDnIcqQd

Mimo to nadal starał się zadawać pytania o ewentualne stworzone miejsca pracy oraz "współpracownicę, z którą pojechał". Na koniec wdał się ponownie w sprzeczkę ze Sławomirem Nitrasem.

Znów szuka pan jakiejś awantury panie pośle? - zapytał Kłęczek, na co Nitras zaczął pytać go o to "po co prowokuje".

Nagranie z sytuacji TVP Info umieściło m.in. na swoim Twitterze.

bDnIcqQe

Wyjazd Trzaskowskiego do Brazylii

Dziennikarz TVP Info odnosił się w swoim pytaniu do poruszanego ostatnio bardzo często przez Telewizję Polską tematu konferencji NETMundial w Brazylii, która odbyła się w 2014 roku.

W konferencji, jako minister cyfryzacji, brał udział Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy cel wyjazdu tłumaczył kilka dni temu na spotkaniu w Szczecinie.

Informuję pana, że ministrowie wyjeżdżają w sprawach służbowych, żeby załatwiać ważne dla Polski sprawy. Akurat jak byłem ministrem cyfryzacji, wiele po świecie nie jeździłem, wiec pamiętam tę delegację – mówił Trzaskowski.

Sprawa wyjazdu została nagłośniona przez serwis niezależna.pl, a następnie podchwycona przez inne prorządowe media. Sebastian Kaleta z PiS mówił o "sambie Trzaskowskiego", komentując koszt wyjazdu, który dla całego otoczenia obecnego kandydata na prezydenta wyniósł 60 tys. złotych, w czym zawierał się m.in. nocleg w 5-gwiazdkowym hotelu.

bDnIcqQf

Trzaskowski zaznaczał, że w kosztach wyjazdu nie było żadnych nieprawidłowości. Noclegi w dobrych hotelach są też standardem w przypadku delegacji rządowych. Jak wyjaśniano też, został on zaproponowany przez samego organizatora wydarzenia.

Zobacz także: Wybory 2020. Borys Budka: TVP zamieniła się w sztab wyborczy Andrzeja Dudy

bDnIcqQy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(173)
Klik
5 miesięcy temu
Śmiechu warte! Delegacja służbowa i o co tyle rabanu. Panowie z PIS-u latali prywatnie samolotami rządowymi do domu, na grzyby, wozili rodziny i znajomych. Od 6 tygodni rząd nie rządzi tylko za nasze pieniądze prowadzi kampanie wyborczą pana Prezydenta Dudy. Wydali już dużo więcej niż p. Trzaskowski na tej delegacji. I co brak komentarzy?
Stefan lat 65
5 miesięcy temu
Myślę,że TVP przesadziło z oczernianiem Trzaskowskiego. Jestem prostym Polakiem ale te kłamstwa aż bolą. Zmieniam zdanie o 100% już nie będę głosował na Dudę.
azia
5 miesięcy temu
skandalem i haniebne jest aby w kampanii P.Dudy brali udział już nie tylko ministrowie ale premier i szefowa sejmu.Lobbowanie jest karalne a rząd nie powinien mieszać się w te sprawy tym bardziej że lobbuje tylko na jednego kandydata a drugiego ewidentnie demonizuje. W jakim kraju żyjemy,prokuratura co robi, ma kasę z naszych podatków !?
bDnIcqQz
polak
5 miesięcy temu
kłęczek jak zawsze na służbie, w obronie dobrej sprawy
jargs
5 miesięcy temu
dzięki tej cudownej telewizji, obiektywnej i prawdomównej zdecydowałem się na kogo zagłosować, Na Trzaskowskiego, dzięki za pomoc.
Najnowsze komentarze (173)
anafal1949
5 miesięcy temu
Niech pan zajmie się aferą podkarpacką- co tam pana pracodawcy wyrabiali?????
pis
5 miesięcy temu
Po obejrzeniu tego materiału stwierdzam, że nie będę już głosował na PIS, to żenujące zachowanie reportera telewizji publicznej. Wstyd!
objektrywnie
5 miesięcy temu
Moim skromnym zdaniem - wydaje mi się, że gdyby Pan Trzaskowski nie miał nic do ukrycia odpowiedziałby na pytanie, a przedstawiciele platformy obywatelskiej nie odstawialiby szopki, naruszając nietykalność cielesną dziennikarza.
He he
5 miesięcy temu
Gosia ma rogi, Rafal puknął Joasie w brazil,pięknie
Juli
5 miesięcy temu
Proszę zapytać teraźniejszych włodarzy naszego państwa za ile, z kim i po co jeździli a nie robić prowokacji pod kamerę, poziom deski klozetowej
emeryt
5 miesięcy temu
panie Kłeczek niech pan sprawdzi wyjazdy pańskich kolegów i marnotrawstwo naszych wspólnych pieniędzy wiadomo na co
Prala
5 miesięcy temu
Widzieliście panią doradczynie pewnie nie jak byście ją widzieli też byście polecieli z nią do Brazylii.Trzaskowski to facet więc jak każdemu facetowi podobają się piękne kobiety.Pani Joanna w 100% nadawała by się na pierwszą damę
Zwolennik PO
5 miesięcy temu
Pan Petru też leciał na Ibizę w delegację służbowa z przyjaciółka i co stało się coś ?
bDnIcqQr
Ojej !!!
5 miesięcy temu
Pewnie również jadł ośmiorniczki (10 USD), co za skandal. Szydło rozpieprzyła auto za pół miliona ale to już normalne.
Bad Polzin
5 miesięcy temu
I znowu Sławek Nitras, bojówkarz PO, a kiedyś był normalnym fajnym chłopakiem, A teraz Połczyn - Zdrój musi przepraszać, za swojego mieszkańca. Kiedyś był nawet ministrantem i robił wspólne interesy z proboszczem :-). Potem poszedł na studia, zapisał się do Korwina - Mikkego, ale szybko stwierdził, ze nie ma perspektyw na kasę i karierę i przeszedł do Donalda, od tamtej pory świat zrobił się różowy, może poza incydentem, z jazdą po pijanemu, pod prąd na niemieckiej autostradzie i drobnymi kłopotami w Policach :-) Niestety polski wyborca ma pamięć rybki i nie rozlicza swoich wybrańców z tego, co robią, ale pamiętają same nazwiska.
cvi
5 miesięcy temu
to jest cały Trzaskowski, taki jak jego otoczenie. nie potrafi pracować, nie potrafi zarządzać, arogancki i szyderczy. Głosuję na Dudę.
kss
5 miesięcy temu
To chyba więcej kosztował każdy, pojedynczy wyjazd Beaty na ŁYKEND do domu.
Karol
5 miesięcy temu
Słyszałem że biuropis jak leciał do hameryki,zabrał własne krzesło?
geograf
5 miesięcy temu
Ile kochani "poszło" na podróże lotnicze p. Anders w Business class i ile Polska zarobiła na kontraktach z USA?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić