Rodzina była przerażona. Niespodziewani "goście" złożyli wizytę

4

Pewna rodzina z Kalifornii była w szoku, kiedy w ich kuchni pojawiła się nagle niedźwiedzia matka ze swoim dzieckiem. Całą sytuację udało się nagrać kamerą telefonu, a wideo zostało opublikowane przez jedną z amerykańskich stacji telewizyjnych.

Rodzina była przerażona. Niespodziewani "goście" złożyli wizytę
Niedźwiedzie weszły do środka domu (YouTube)

Niedźwiedzia rodzina ruszyła na poszukiwanie jedzenia w Kalifornii. Wygłodniała matka chciała napełnić brzuch swojego potomka, dlatego wybrała się z nim na przechadzkę. Dziwnym trafem droga doprowadziła zwierzęta do miasta Monrovia, a konkretnie do domu rodziny Taylor.

O niecodziennych odwiedzinach drapieżników opowiedziała pani domu. W trakcie normalnie przebiegającego dnia Alice Taylor usłyszała hałasy dochodzące z kuchni. Kiedy Amerykanka zeszła na dół zobaczyła, że w pomieszczeniu znajduje się niedźwiedzia mama ze swoim potomkiem. Kobieta niezwłocznie chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać niespodziewanych gości.

Niedźwiedzie nie miały zamiaru niszczyć domu rodziny Taylor. Ich głównym priorytetem było niewątpliwie zdobycie pożywienia. Dokładnie widać to na nagraniu wideo, które zarejestrowała pani domu. Materiał został opublikowany przez jedną z lokalnych stacji telewizyjnych. Widać na nim dokładnie, że niedźwiedzia mama jadła ze stołu, jak się później okazało, pączki. W tym czasie jej potomek biegał po innych pomieszczeniach.

Weszły przez okno

Na szczęście niedźwiedzie nie były agresywne i nikomu nic się nie stało. Autorka nagrania dowiedziała się później, w jaki sposób drapieżnikom udało się wejść do środka domu, a następnie go opuścić. Jako drzwi wejściowe posłużyło im otwarte okno. Zwierzęta niezwłocznie opuściły dom po tym, jak dostrzegły, że zaraz obok nich pojawiła się Alice. Sprawa została nagłośniona przez jedną z lokalnych stacji telewizyjnych i zyskała spory rozgłos w mediach społecznościowych. Sytuacja może być również przestrogą dla innych.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić