Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

"Rolnik szuka żony". Zobacz ją dziś. Oszałamiająca metamorfoza Martyny

56

Martyna to jedna z kandydatek na żonę Dawida. Ostatnio jednak mężczyzna mocno ją do siebie zraził i nie wiadomo, jak potoczą się ich losy. Jeżeli zostanie definitywnie skreślony, to pewnie mocno będzie pluć sobie w brodę.

"Rolnik szuka żony". Zobacz ją dziś. Oszałamiająca metamorfoza Martyny
Tak wyglądała Martyna przed metamorfozą

Martyna to jedna z barwniejszych postaci w programie "Rolnik szuka żony". Przedstawiano ją jako spontaniczną, energiczną i szczerą. Dziewczyna uwielbia podróże, co wiąże się z tym, że kocha odkrywać nowe miejsca.

W programie dziewczyna zainteresowała się m.in. Dawidem. Ten jednak ostatnio mocno obniżył swoje notowania w jej oczach. Wszystko przez to, że mężczyzna powiedział, iż może dojść do tego, że nie wybierze Martyny. Gdy ta się o wszystkim dowiedziała, postanowiła się od niego odsunąć. Skończyło się atakiem rozpaczy u Dawida.

Martyna zaimponowała. Co za metamorfoza!

Widać, że Martyna wie, jak skupić na sobie uwagę. Ostatnio opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż w telewizji. Proste włosy zastąpiła fryzurą z falami, widoczny jest ciemniejszy odcień.

Martyna pokazała się w dresach i krótkim białym topie na ramiączkach. Odsłoniła brzuch i znakomicie podkreśliła swoje krągłości. Internauci są zachwyceni!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić