Rosja. Potężna eksplozja w supermarkecie

4

W jednym z supermarketów w mieście Władykaukaz w Rosji doszło dzisiaj do potężnej eksplozji. Władze informują, że wybuch spowodowany był prawdopodobnie wyciekiem gazu. Budynek został doszczętnie zniszczony.

Rosja. Potężna eksplozja w supermarkecie
W mieście Władykaukaz w Rosji doszło dzisiaj do potężnej eksplozji w jednym z supermarketów. (Twitter.com)

Do potężnej eksplozji doszło w supermarkecie na ulicy Gagkaev we Władykaukazie w piątek rano, zanim sklep został otwarty. W wyniku wybuchu ranny został ochroniarz sklepu - informuje rzecznik prasowy rządu Osetii Północnej.

Według rzecznika parterowy budynek uległ całkowitemu zniszczeniu. Władykaukaz to stolica Republiki Północnej Osetii-Alanii, znajduje się na południu kraju, blisko granicy Gruzji i Azerbejdżanu.

Materiał filmowy, który został udostępniony w mediach społecznościowych, pokazuje okolicę supermarketu po wybuchu. Jeszcze długo po eksplozji nad blokami, w pobliżu marketu, unosił się biały dym.

Spałem, a obudził mnie wybuch, kiedy było już prawie rano. Jakoś się stamtąd wyczołgałem - powiedział ochroniarz w materiale filmowym opublikowanym przez agencję prasową RIA.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jak dotąd lokalne media nie informowały o innych rannych lub ofiarach. Rosyjskie służby ratunkowe wciąż przeszukują teren, by upewnić się, czy pod gruzami nie znajdują się ludzie. Jak podały władze, potężna eksplozja spowodowana była prawdopodobnie wyciekiem gazu.

Zobacz także: Coca-cola, soda oczyszczona i ocet. Rosjanie doprowadzili do największej eksplozji napoju w historii
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić