aktualizacja 

Rosjanie muszą być wściekli. Nagranie spod ambasady w Słowacji

Przeciwnicy zbrodniczych działań sił zbrojnych Władimira Putina w Ukrainie nadal protestują. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie wideo ze Słowacji. W materiale widać sporych rozmiarów symbol, który zostawiono pod ambasadą Federacji Rosyjskiej.

Rosjanie muszą być wściekli. Nagranie spod ambasady w Słowacji
Na pracowników ambasady czekała niespodzianka (Twitter)

Federacja Rosyjska nie daje za wygraną i nadal prowadzi swoje zbrodnicze działania na terenie Ukrainy. Od 24 lutego w kraju sąsiadującym z Polską trwają walki. Rosną straty w ludziach i sprzęcie. Niszczone są budynki, a nawet całe miasta. Nic nie zapowiada, aby inwazja miała skończyć się z dnia na dzień. Na szczęście obrońcy kraju nie mają zamiaru oddać swojej ojczyzny bez walki.

Działania sił Władimira Putina wywołały niechęć do Rosjan na całym świecie. Budynki ambasad tego kraju w wielu państwach stały się celem rozmaitych ataków oraz protestów, które przybierają najrozmaitszą formę. Pomimo upływu ponad 5 miesięcy od rozpoczęcia inwazji, protestujący się nie poddają. Na najnowszym nagraniu wideo ze Słowacji widać, że ktoś zaparkował traktor w barwach narodowych Ukrainy zaraz pod budynkiem rosyjskiej dyplomacji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie bez powodu pod rosyjską ambasadą postawiono tego typu pojazd. Od początku inwazji traktory odegrały szczególną rolę w obronności Ukrainy. Rolnicy wykorzystywali swoje maszyny, do przejmowania rosyjskiego sprzętu bojowego. Niejednokrotnie w mediach pojawiały się materiały, na których widać było ciągnik, który holował np. czołg. Działania te zostały nawet upamiętnione specjalnym znaczkiem pocztowym.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ambasady na celowniku

Gmachy ambasad Federacji Rosyjskiej na całym świecie stały się miejscem protestów przeciwko wojnie w Ukrainie. Ludzie nie zgadzają się z nieuzasadnioną agresją wojsk Władimira Putina i manifestują swoją niechęć wobec niej, gromadząc się pod bramami wjazdowymi do rosyjskich budynków dyplomatycznych. Protesty przeciwko barbarzyństwu przybierają najrozmaitsze formy.

Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić