Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Rosjanie muszą być wściekli. Nagranie spod ambasady w Słowacji

Podziel się:

Przeciwnicy zbrodniczych działań sił zbrojnych Władimira Putina w Ukrainie nadal protestują. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie wideo ze Słowacji. W materiale widać sporych rozmiarów symbol, który zostawiono pod ambasadą Federacji Rosyjskiej.

Rosjanie muszą być wściekli. Nagranie spod ambasady w Słowacji
Na pracowników ambasady czekała niespodzianka (Twitter)

Federacja Rosyjska nie daje za wygraną i nadal prowadzi swoje zbrodnicze działania na terenie Ukrainy. Od 24 lutego w kraju sąsiadującym z Polską trwają walki. Rosną straty w ludziach i sprzęcie. Niszczone są budynki, a nawet całe miasta. Nic nie zapowiada, aby inwazja miała skończyć się z dnia na dzień. Na szczęście obrońcy kraju nie mają zamiaru oddać swojej ojczyzny bez walki.

Działania sił Władimira Putina wywołały niechęć do Rosjan na całym świecie. Budynki ambasad tego kraju w wielu państwach stały się celem rozmaitych ataków oraz protestów, które przybierają najrozmaitszą formę. Pomimo upływu ponad 5 miesięcy od rozpoczęcia inwazji, protestujący się nie poddają. Na najnowszym nagraniu wideo ze Słowacji widać, że ktoś zaparkował traktor w barwach narodowych Ukrainy zaraz pod budynkiem rosyjskiej dyplomacji.

Nie bez powodu pod rosyjską ambasadą postawiono tego typu pojazd. Od początku inwazji traktory odegrały szczególną rolę w obronności Ukrainy. Rolnicy wykorzystywali swoje maszyny, do przejmowania rosyjskiego sprzętu bojowego. Niejednokrotnie w mediach pojawiały się materiały, na których widać było ciągnik, który holował np. czołg. Działania te zostały nawet upamiętnione specjalnym znaczkiem pocztowym.

Ambasady na celowniku

Gmachy ambasad Federacji Rosyjskiej na całym świecie stały się miejscem protestów przeciwko wojnie w Ukrainie. Ludzie nie zgadzają się z nieuzasadnioną agresją wojsk Władimira Putina i manifestują swoją niechęć wobec niej, gromadząc się pod bramami wjazdowymi do rosyjskich budynków dyplomatycznych. Protesty przeciwko barbarzyństwu przybierają najrozmaitsze formy.

Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić