o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Rosjanie na granicy z Polską. Na widok żołnierzy ekipa zaczęła krzyczeć

Podziel się

Na przejściu granicznym w Bruzgach w poniedziałek pojawił się rosyjski polityk Vitaly Milonov, poseł do Dumy z ramienia pro-Putinowskiej partii. Jego ekipa filmowa zaczęła obrażać Polaków.

Rosjanie na granicy z Polską. Na widok żołnierzy ekipa zaczęła krzyczeć
Rosyjski polityk na granicy z Polską. Mocne oskarżenia (PAP, PAP/MON)
bESLTtUB

O wizycie rosyjskiego deputowanego Witalija Milonowa poinformował Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych. Na widok naszych żołnierzy i funkcjonariuszy cała ekipa filmowa z Rosji zaczęła krzyczeć i obrażać Polskę.

Żaryn dołączył do wpisu krótkie nagranie, na którym widać rosyjskiego polityka. Do filmu dodano też napisy z tłumaczeniem jego słów.

bESLTtUD
Wystarczy przeklinać Kościół, łamać zasady wyznawane przez Kościół. Nie jesteście chrześcijanami. Was nie dopuszczą do świętej komunii, za to wszystko, co robicie. Ksiądz nie wpuści was na próg kościoła, ponieważ jesteście niemiłosierni. Katolicy, gdzie wasza miłość do bliźniego. Wiara znaczy dla was mniej niż wypłata i instrukcje z Brukseli - powiedział Rosjanin.

Jak napisał na Twitterze Stanisław Żaryn, politykowi rosyjskiemu towarzyszył propagandysta reżimu Łukaszenki.

Dodał, że to już kolejny przejaw wsparcia strony rosyjskiej dla reżimu Łukaszenki prowadzącego operację przeciwko Polsce. Kreml coraz jawniej wspiera działania służb białoruskich przeciwko UE.

bESLTtUJ

Nielegalne próby imigrantów

Od początku roku Straż Graniczna zanotowała ponad 36 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej, z czego ok. 7 tys. w listopadzie, blisko 17,3 tys. w październiku.

Nasza granica musi pozostać szczelną i wszyscy ci, którzy chcą ją przekraczać w sposób nielegalny, którzy są organizowani przez służby białoruskie, muszą liczyć się z tym, że zostaną na Białorusi - zadeklarował Stanisław Żaryn.
bESLTtUK
Zobacz także: Nagły lockdown w Monachium. Odwołane jarmarki, zamknięte puby, kluby i gastronomia
bESLTtVe
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić