o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Wyciekło wideo z zatrzymania Tuska. Wtedy stracił prawo jazdy

120
Podziel się

Nie milką echa po sobotniej wpadce Donalda Tuska, który stracił prawo jazdy z powodu nadmiernej prędkości. Teraz do sieci trafił filmik z zatrzymania lidera Platformy Obywatelskiej.

Wyciekło wideo z zatrzymania Tuska. Wtedy stracił prawo jazdy
Jest nagranie z zatrzymania szefa PO przez policję (YouTube)
bESpxDKJ

Do zdarzenia z udziałem Donalda Tuska doszło w sobotę. Szef Platformy Obywatelskiej został zatrzymany za przekroczenie prędkości - jechał ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Sytuacja zdarzyła się w miejscowości Wiśniewo koło Mławy (woj. mazowieckie).

Donald Tusk stracił na trzy miesiące prawo jazdy i otrzymał mandat na kwotę 500 zł. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami ruchu drogowego, policjanci mogą odebrać prawo jazdy podczas kontroli m.in., gdy nastąpiło przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o minimum 51 km/h. Lider PO przekroczył tę liczbę o 57 km/h.

bESpxDKL

W sieci pojawiło się nagranie z momentu zatrzymania polityka. Zarejestrował je kierowca innego samochodu przejeżdżający przez Wiśniewo. Na nagraniu widać stojące na poboczu czarne auto Skoda Superb i policyjny radiowóz.

Donald Tusk bardzo szybko przyznał się, że znacznie przekroczył prędkość i na trzy miesiące zostało mu zabrane prawo jazdy. Kara była adekwatna i przyjął ją bez dyskusji - stwierdził.

Nowe, wyższe mandaty

Lider PO ma szczęście, że mandatu nie dostał w 2022 roku. Nowy taryfikator, który zacznie obowiązywać od 1 stycznia, jest bezwzględny dla kierowców. Pirat drogowy będzie mógł otrzymać mandat karny w wysokości nawet 5 tys. zł, a na jego konto zapisanych zostanie 15 punktów karnych.

bESpxDKR
Zobacz także: Poseł PiS wzburzony słowami Kowalskiego. "Z całym szacunkiem, ale..."
bESpxDLm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(120)
zibi 65
2 dni temu
Narodzie Otumaniony. Toż to polityczna ustawka mająca na celu ocieplenie wizerunku w temacie Równości Obywateli Wobec Prawa. 500,00 PLN i 3-y miechy ? Ten Pan powinien siedzieć wraz Panem z KPN-u i Byłym Premierem i byłym Prezydentem za dokonanie Puczu na demokratycznie wubranym Premierze RP. Liudzie zacznijcie musleć - chociaż ci z normalnymi datami urodzienia bo od małolatów nie wymagajmy znajomośći tematów i życiorysów.
Zbyszek
2 dni temu
Niezidentyfikowany kacyk pisowski nie wywiązał się z poleceń i nie wlał Tuskowi do krwi jakiegoś specyfiku, alkoholu lub innego środka po spożyciu którego nie wolno prowadzić.
pio
3 dni temu
dzieki tuskowi spadnie ilość wypadków bo wiadomości teraz pokazują to co dzień
bESpxDLn
Aaaa
3 dni temu
A czy w ogóle to jest legalne takie upublicznianie nagrań? Chociaż szczerze mówiąc nie widzę na tym nagraniu zatrzymania. Nagrywany samochód nie został zatrzymany. 😀
tr18"
4 dni temu
ciekawe ilu funkcjonariuszy i jak długo było zaangażowanych w tę akcję? Sukces jednak połowiczny,całkowity byłby jakby miał promile.
Zmzm
4 dni temu
Był obserwowany typowa ustawa pis
Artur
4 dni temu
A ja na tym filmie widzę dwa samochody które nie poprawnie urzywaja świateł drogowych , tablice też widać . Mam nadzieję że ktoś odpowiedni przyjrzy się temu filmowi.
Zniesmaczona
4 dni temu
Jaja nie wideo.
Gagatek
4 dni temu
Po co mu prawo jazdy. Ma kierowcę. A 500 zł dla tego milionera to tyle co 50 gr dla normalnych polaków. Strasznie go ukarali.
spokojny
4 dni temu
wiadomo, pisiory chcą dowalić Tuskowi a przeciętnie każdy kierowca zapłacił mandacik za szybkość. Normalka
Zbychu
4 dni temu
Prawda jest taka że mandat Tuskowi się nie należał, ponieważ policja nie zachowała procedur. Radiowóz jest schowany za płot i w takim przypadku nie można nakładać kar.
Polacy RP
4 dni temu
Przeciwnicy Donalda Tuska robią wszystko by rozdmuchać zwykłą kontrolę policji przykrywając złodziejstwa nieudolności rządzących itd.
Andrzej
4 dni temu
Kowalski do psychiatryka jak inni z sp kukizy kubiaki Ziobry świeczki morawiecki Kaczyński witek czarnecki itd robią wszystko by przykryć ich złodziejstwa układy MAFI politycznej
bESpxDLf
WAS
4 dni temu
Ryżemu na prawdę się wydaje że jest królem Europy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić