Rosjanka wyszła za mąż za Polaka. Sytuacja kobiet w naszym kraju ją wkurza

Od jakiegoś czasu youtuber Wiaczesław Zarutskii wyszukuje w rosyjskiej sieci informacje na temat Polski i Polaków. Tym razem natrafił na artykuł, w którym Rosjanka narzeka na małżeństwo z Polakiem. Kobiecie przeszkadzają dwie kwestie.

Rosjanka wyszła za mąż za Polaka. Sytuacja kobiet w naszym kraju ją wkurza
Youtuber relacjonuje, co Rosjankę denerwuje w Polaku (YouTube)

Bohaterka artykułu, Ludmiła, mieszka w Polsce od czterech lat. Jak sama zaznacza - pierwotnie pragnęła wyjść za mąż za Francuza.

Dużo kobiet z Rosji chce wyjść za Europejczyka po pierwsze przez paszport, po drugie są to mężczyźni gotowi robić wszystko. Tymczasem rosyjscy mężczyźni, którzy mieszkają z rodziną w Rosji, nie robią niczego w domu. Z tego powodu dlatego wiele kobiet chce wychodzić za Europejczyków - wytłumaczył Wiaczesław.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 09.11, godzina 16:50

Bohaterka artykułu skontaktowała się z dziennikarką, autorką wspomnianego artykułu, na portalu społecznościowym. Jak mówiła - chce się podzielić swoją historią, aby przestrzec inne kobiety.

Ludmiła przyszłego męża spotkała na portalu internetowym. Chciała wyjść za mąż za Francuza, ale Polak zakręcił się koło niej bardzo szybko, przekonał ją do siebie, zamawiał kwiaty z dostawą, kupował drogie prezenty. Po pół roku zaprosił ją na wakacje w Grecji. Kolejne pół roku później zamieszkali razem, a niedługo później jej się oświadczył - relacjonował Wiaczesław.
To było jak w serialu. Nigdy nikt się o mnie tak nie starał. Mimo, że jest ode mnie pięć lat młodszy - ekscytowała się w artykule Ludmiła.

Pułapki w każdym związku z Europejczykiem

Pierwszą rzeczą, jaka okazała się przeszkadzać kobiecie jest równouprawnienie. Jej zdaniem Europejczycy zachowują się jakby nie mieli własnego zdania. Mężczyźni mają się bać urazić uczucia kobiet, a także bać opinii swoich znajomych, jeśli to zrobią.

Mężczyźni wspólnie z kobietami decydują o tym, co będzie na obiad, jaką tapetę powiesić, dokąd iść wieczorem, a nawet w co się ubrać.

Z biegiem czasu czuję się, jakbym mieszkała z synem, który konsultuje ze mną każdy swój krok - irytowała się Ludmiła.

Europejscy mężczyźni okazali się dla niej też ciężcy pod kątem finansowym. Wbrew pozorom nie byli skłonni za wszystko płacić.

Za wszystko płacimy osobno! Płacenie za dziewczynę to pokazanie, że jest od ciebie zależna finansowo - żaliła się Ludmiła.

Tymczasem w Rosji, jak wytłumaczył youtuber, pieniądze zarobione przez ojca-głowę rodziny, są wspólne, a te zarobione przez kobietę należą do niej.

Ludmiła na końcu pożaliła się, że w Polsce "wszystko jest mdłe" a Polacy wyrażają się bez emocji.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić