aktualizacja 

Rosjanie zgwałcili ciężarną Ukrainkę. Dzień później poroniła

Rinat Hakimianow i Arslan Salihanow, żołnierze, którzy w marcu przebywali na kontrolowanych przez Rosję terenach obwodu kijowskiego, brutalnie zgwałcili Ukrainkę. Kobieta była w trzecim miesiącu ciąży. Następnego dnia poroniła. Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.

Rosjanie zgwałcili ciężarną Ukrainkę. Dzień później poroniła
Dwóch żołnierzy zgwałciło Ukrainkę. (Telegram)

W czwartek na Telegramie pojawiła się informacja o brutalnym ataku na Ukrainkę. Dziennikarz Andrij Caplijenko, powołując się na służby przekazał, że dwóch rosyjskich żołnierzach z 90 dywizji pancernej, zgwałcili kobietę, która była w ciąży.

Rosyjscy żołnierze zgwałcili młodą kobietę

Do ataku miało dojść w marcu kiedy żołnierze przebywali w okupowanej Wielkiej Dymerce w obwodzie kijowskim.

Zapamiętaj te twarze! Rosjanie zgwałcili ciężarną kobietę podczas okupacji w Wielkiej Dymerce.

Rinat Hakimianow i Arslan Salihanow zauważyli na ulicy młodą kobietę. Zaatakowali ją i brutalnie pobili, wybijając jej przy tym zęby. Później żołnierze zamknęli ją w jednym z pobliskich budynków i zgwałcili. Nie słuchali jej próśb o litość.

Ich ofiara była w trzecim miesiącu ciąży, ale te orki ignorowały błagania, by ją oszczędzić i kontynuowali znęcanie się nad nią- napisał na Telegramie dziennikarz.

Kobieta poroniła następnego dnia. Policja potwierdziła tożsamość żołnierzy. W sprawie zostało wszczęte postępowanie karne.

Tak czy inaczej, pewnego dnia odpowiedzą przez ukraińskim wymiarem sprawiedliwości - napisał Caplijenko. 

Jeszcze w początkach wojny władze Ukrainy zapowiedziały, że żołnierze z Rosji zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za ataki na ludność cywilną. W maju sierżant rosyjskiej armii, 21-letni Wadim Sziszimarin, został skazany na dożywocie za zbrodnię wojenną. Był to pierwszy taki wyrok od momentu inwazji. Sziszimarin zamordował Ołeksandra Szelipowa, mieszkańca wsi Czupachiwka, w obwodzie sumskim. 21-latek przyznał się do winy.

Trwa ładowanie wpisu:telegram
Zobacz także: Ruszyły pseudoreferenda we wschodniej Ukrainie. "To parodia"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić