aktualizacja 

Rosyjska propaganda szaleje. Szokujące tezy w telewizji

Propaganda zaskakuje nas nowymi "rewelacjami" na temat państw Zachodu. Teraz propagandyści postanowili postraszyć Ukrainę użyciem broni nuklearnej.

Rosyjska propaganda szaleje. Szokujące tezy w telewizji
Propaganda rosyjska szaleje. Szokujące tezy w telewizji (Twitter)

Agresja Rosji przeciwko Ukrainie toczy się nie tylko w wymiarze militarnym, lecz także informacyjnym. Głównym orężem Kremla w walce na tym polu jest rozbudowany aparat propagandowy, który reżim Władimira Putina wykorzystuje do zmanipulowania swoich obywateli. Głównym winowajcą jest tu rosyjska telewizja publiczna.

Zachęcam do uważnej analizy wystąpień naszych przeciwników, zwłaszcza ukraińskiego wywiadu wojskowego, w szczególności Budanowa. W ostatnim wywiadzie padło stwierdzenie, że lekceważy kwestie bezpieczeństwa. Jest absolutnie pewny, że w przypadku zagrożenia terytorium Rosji, w tym Krymu, Rosja nie użyje broni nuklearnej - tłumaczy Rosjanin.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Putin poza Moskwą. Ekspert o możliwych sobowtórach

Kłamliwe tezy w rosyjskiej telewizji

W sposób kłamliwy rosyjski "ekspert" podkreślił, że armia Władimira Putina nie atakuje cywilów podczas wojny. Prawda jest taka, że rosjanie bombardują ukraińskie miasta i niszczą obiekty cywilne. Najcięższe walki toczą się w Bachmucie.

Jest to konieczne, aby to wyjaśnić za pomocą wszystkich środków dyplomatycznych, nie do Budanowa, ale do jego zachodnich partnerów, że ta broń może zostać użyta. To oczywiście, że kierownictwo Rosji oszczędza ludność Ukrainy. Ta taktyka wydaje mi się nie do końca słuszna, bo wróg i tak wymusza użycie tej broni - dodaje.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić