Rozenek chciała złożyć życzenia. Tak ją potraktowano. Okropne!

36

W czwartek 11 listopada Polacy obchodzili rocznicę odzyskania niepodległości przez kraj. Wśród świętujących była Małgorzata Rozenek-Majdan, która ułożyła specjalne życzenia. Nie wszyscy internauci przyjęli je z aprobatą. Poszło o jedno słowo.

Rozenek chciała złożyć życzenia. Tak ją potraktowano. Okropne!
Małgorzata Rozenek-Majdan złożyła swoim fanom życzenia z okazji Święta Niepodległości (AKPA, Podlewski)

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała życzenia z okazji Święta Niepodległości w mediach społecznościowych. Gwiazda wyraziła nadzieję, że w przyszłości jej kraj stanie się bardziej radosny i różnorodny. Podkreśliła, że marzy o kolorowym kraju, w którym każdy obywatel czuje się wartościowy i wspierany.

Z okazji Święta Niepodległości życzę sobie i wam: Polski kolorowej, uśmiechniętej, radosnej i różnorodnej. Polski w której, każdy obywatel czuje się wartościowy. Polski, która nie wyklucza, a wspiera. Pamiętajmy, to my ją tworzymy. To nasz kraj. To od nas zależy, jaki będzie miała kolor – napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan złożyła życzenia. Przykra reakcja internautów

Nie wszystkim internautom przypadły do gustu życzenia Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ci, którzy skrytykowali gwiazdę, wytykali jej użycie sformułowania "kolorowa". Zaczęli gorliwie przekonywać, że jedyne akceptowalne barwy dla Polski to biel i czerwień.

Polska już ma swoje barwy biało-czerwone. To wspaniały kraj, wolny i z tradycją. Żadne kolorowe bibułki nie są potrzebne.
Oby zawsze biało-czerwony.
Tylko biało-czerwonej.
Biało-czerwony, jedyny słuszny kolor.
Rozenek jak zawsze nie akceptuje innego zdania.
Jest i będzie biało-czerwona. Bóg, honor i ojczyzna – komentowali post Małgorzaty Rozenek-Majdan użytkownicy Instagrama.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na szczęście nie wszyscy odebrali post Małgorzaty Rozenek-Majdan negatywnie. Wśród komentujących pojawiły się również osoby, które wyraziły wsparcie dla gwiazdy oraz przyznały, że również marzą o opisanej przez nią Polsce.

Musielibyśmy się cofnąć o parę wieków, kiedyś Polska słynęła z tego, że jest krajem tolerancyjnym, wielokulturowym i dla wszystkich.
Dziękuję i tobie życzę samych wspaniałości, Małgosiu. Jednak ja przestaję czuć się dumna z tego, że jestem obywatelką Polski...
Dokładnie takiej Polski nam życzę.
Przerażają mnie niektóre komentarze. Bądźmy dobrymi ludźmi, bądźmy dla siebie dobrzy i to wystarczy. Tylko to powinno się liczyć, a nie nasze wyznanie, kolor skóry czy to, kogo kochamy – pisali użytkownicy Instagrama pod postem Małgorzaty Rozenek-Majdan.
Zobacz także: Zobacz też: Rozenek o Marszu Niepodległości
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić