Burza wokół Kurdej-Szatan. Jest reakcja Rozenek!

47

Nadal nie milkną echa wulgarnego wpisu Barbary Kurdej-Szatan na temat przedstawicieli Straży Granicznej. Teraz do tej sprawy postanowiła się odnieść Małgorzata Rozenek.

Burza wokół Kurdej-Szatan. Jest reakcja Rozenek!
Małgorzata Rozenek-Majdan; Barbara Kurdej-Szatan (akpa)

Barbara Kurdej-Szatan nie znika z czołówek portali plotkarskich. To za sprawą jej ostatniego wybryku. Przypomnijmy, że wrzuciła do sieci bardzo wulgarny wpis.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** "straż graniczna" ????? "Straż" ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – grzmiała na Instagramie.

Kurdej-Szatan oczywiście ponosi konsekwencje tego zachowania. Już została zwolniona z Telewizji Polskiej, a ponadto tym wybrykiem zajęła się prokuratura.

Małgorzata Rozenek apeluje. '"Bardzo proszę..."

Głos w sprawie skandalicznego wpisu zabrała także Małgorzata Rozenek. Ostatnio udzieliła ona wywiadu, w którym wypowiadała się na temat przeklinania.

Pojawiły się sugestie, że w ten sposób chciała odpowiedzieć na wpis Kurdej-Szatan. "Bardzo proszę o niełączenie mojej wypowiedzi na zupełnie inny temat z osobą @kurdejszatan. Nie wykorzystujcie moich słów do nakręcania spirali hejtu, z jakim mierzy się ostatnim czasem @kurdejszatan" - zaapelowała Rozenek na Instastory.

Nie oceniam słów Basi, nie mam czasu, żeby się nad tym głębiej zastanowić, ale nigdy nie przyłożę ręki do linczu - dodała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić