Rozwód Trumpów? Dziwne zachowanie Melanii

173

Po raz kolejny wszyscy zastanawiają się, gdzie jest była pierwsza dama. Melania Trump usunęła wszystkie swoje posty na Instagramie, a ostatni raz była widziana publicznie 20 stycznia, kiedy opuszczała z mężem Biały Dom.

Rozwód Trumpów? Dziwne zachowanie Melanii
Melania Trump usunęła wszystkie swoje posty na Instagramie. (Getty Images)

Melania Trump po raz kolejny zniknęła z pola widzenia. Co więcej, żona byłego prezydenta USA, Donalda Trumpa, usunęła niemal wszystkie swoje posty na Instagramie. Na prywatnym koncie Melanii widnieje tylko nagranie pożegnalnej wiadomości byłej pierwszej damy.

Melania w przemówieniu powiedziała także, że ​​"przemoc nigdy nie jest odpowiedzią i nigdy nie będzie usprawiedliwiona". Nagranie udostępniono kilka dni przed inauguracją Joe Bidena.

Trumpowie po opuszczeniu Białego Domu 20 stycznia, wrócili do prywatnej rezydencji Trumpa Mar-a-Lago na Florydzie. Czyżby to tam zaszyła się Melania z dala od mediów?

Donald Trump ostatnio był widziany na imprezie Super Bowl w ubiegłą niedzielę, w jego klubie golfowym. Jednak Melania nie uczestniczyła w imprezie, mimo że robiła to w poprzednich latach. To kolejna sytuacja, kiedy ​​fani po raz kolejny zaczęli się zastanawiać, gdzie jest Melania.

Krytycy donoszą, że nieobecność Melanii wywołała "plotki o niezadowoleniu" wśród gości tegorocznej imprezy. Dodają, że Trump na przyjęciu "oferował uprzejme, ale bez uśmiechu pozdrowienia i wyraźnie nie był zainteresowany żadną prawdziwą rozmową".

Dlaczego Trump się ukrywa? Dlaczego nie pokazuje się na antenie… dlaczego wysyła syna do Hannity, zamiast iść sam? Czego się boi? - napisała na Twitterze Claire McCaskill - analityk amerykańskiej telewizji NBC.
Zobacz także: Ale wpadka. Melania musiała ratować męża
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić