Ryszard Terlecki przeszedł operację. Wiemy, w jakim stanie jest polityk PiS

189

Wicemarszałek Sejmu był zmuszony poddać się zabiegowi w trybie nagłym. Ryszard Terlecki jest już po operacji – do wiadomości publicznej przekazano, jak czuje się polityk PiS. Niebawem wróci do pracy w parlamencie.

Ryszard Terlecki przeszedł operację. Wiemy, w jakim stanie jest polityk PiS
Ryszard Terlecki przeszedł zabieg. Jak się czuje? (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk/NurPhoto)

Jak informuje Portal Samorządowy, Ryszard Terlecki przeszedł operację w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Wicemarszałek Sejmu miał zabieg woreczka żółciowego.

Ryszard Terlecki – operacja. Jak się czuje wicemarszałek Sejmu?

Doniesienia o przejściu zabiegu przez Ryszarda Terleckiego potwierdził Andrzej Grzegrzółka. Dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu przekazał, że operację powierzono etatowym pracownikom krakowskiego szpitala.

Wicemarszałek Sejmu poddał się zabiegowi w swoim miejscu zamieszkania, w trybie nagłym. Operacja została przeprowadzona przez etatowych pracowników miejscowego szpitala – cytuje Andrzeja Grzegrzółkę Portal Samorządowy.
Zobacz także: Zobacz też: Kontrowersyjne słowa Terleckiego o polexicie. "Bardzo groźne komunikaty"

Andrzej Grzegrzółka zapewnił, że zabieg Ryszarda Terleckiego się powiódł. Dyrektor CIS zapewnił, że polityk PiS czuje się na tyle dobrze, by planować rychły powrót do pracy.

Ryszard Terlecki czuje się dobrze i niebawem wróci do aktywności zawodowej – podkreśla Andrzej Grzegrzółka (Portal Samorządowy).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić