o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Rząd wprowadzi godzinę policyjną? Minister zdrowia nie pozostawił wątpliwości

77
Podziel się

Sytuacja epidemiczna w Polsce jest zła. W związku z tym rząd wprowadza różne ograniczenia. Czy rozważane jest wdrożenie godziny policyjnej? Do tej sprawy odniósł się minister zdrowia Adam Niedzielski.

Rząd wprowadzi godzinę policyjną? Minister zdrowia nie pozostawił wątpliwości
Koronawirus w Polsce. Będzie godzina policyjna? (Getty Images)
bDUmVNnV

Nikt nie ukrywa, że sytuacja w Polsce jest skomplikowana. W sobotę odnotowano aż 31 757 nowych zakażeń koronawirusem, co jasno pokazuje, że epidemia absolutnie nie hamuje.

Stan jest krytyczny. (...) Myślę, że wszyscy powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że to nie jest czas na to, aby myśleć o tym, żeby omijać obostrzenia - przekazał minister zdrowia Adam Niedzielski w RMF FM.
bDUmVNnX

Czy może dojść do wprowadzenia godziny policyjnej na czas świąt wielkanocnych? - Jeżeli w najbliższym czasie dojdzie do przesilenia, to będziemy musieli rozważyć takie scenariusze - zaznaczył Niedzielski.

Źle dzieje się nie tylko w Polsce. Ze względu na duże wzrosty zakażeń koronawirusem godzinę policyjną wprowadzono już m.in. w Belgii, Francji, Hiszpanii czy we Włoszech.

Koronawirus w Polsce. Jeden region szczególnie dotknięty

Szef resortu zdrowia Adam Niedzielski przekazał, w jakim rejonie Polski sytuacja jest wyjątkowo trudna.

bDUmVNod
Bierzemy pod uwagę wszystkie scenariusze. Mamy bardzo trudną sytuację na Śląsku. Przygotowujemy plan relokacji pacjentów do tych regionów, gdzie dostępne są szpitalne łóżka - podkreślał.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUmVNoy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
sdd
4 tyg. temu
czyli będzie stan wyjątkowy ? bez tego nie może być godziny policyjnej
8787
4 tyg. temu
A masoni w swoich rezydencjach alpejskich czy na Kajmanach siedzą i obserwują jak łatwo idzie im upodlenie ludzkości i dumają nad dalszym skracaniem łańcucha
Dres
4 tyg. temu
W razie czego idziemy do kościoła, tam nie obowiązują żadne obostrzenia i przepisy. To pozwala zrozumieć że żadna afera pedofilska nie zostanie wyjaśniona.
bDUmVNoz
MedykzMedyki
4 tyg. temu
Bzdury ! Sytuacja jest taka jak przy sezonowej grypie z tym że nie mamy dostępu do służby zdrowia bo Przychodnie przed nosem nam zamknięto i każą chodzić w SZMATACH na twarzy co nic nie daje !
NIESTETY
4 tyg. temu
na naszych oczach rodzi się kolejny system totalitarny ... .
Najnowsze komentarze (77)
Sas
3 tyg. temu
Bo Śląsk przyjmuje pacjentów z Czech, dlatego nie ma miejsc
Obywatel
3 tyg. temu
Więcej fałszywych testów i można takie bajki wciskać ciemnemu ludowi.
dds2
3 tyg. temu
Totalitaryzm w walce z smiesznym wirusem
stary
3 tyg. temu
Co górnicy straszą strajkiem ?
Oporn8k
3 tyg. temu
W Polsce rządzi Bezprawie i Niesprawiedliwość.
blabla
3 tyg. temu
Bo tak ale do 9 kwietnia włącznie, bo przecież 10 kwietnia pis musi legalnie obchodzić rocznicę smoleńską. No a 11 zamkną cały kraj.
rockers
3 tyg. temu
Po wpisach tutaj widzę że większość Polaków i Polek to głupi i niezdyscyplinowani ludzie - masek nie noszą, na ulicach cherlają i smarkają - sam byłem świadkiem i nawet się nie zasłonią ramieniem jak kaszlą, Paranoja, szczepić też nie bo szczpionka zła, bo są w nich czipy , nie popieram PiS, ale ludzie opamiętajcie się i zachowujcie obostrzenia .
tdi
3 tyg. temu
mają rację trzeba wprowadzić godzinę policyjną w końcu wirus też musi mieć chwilę spokoju a nie ciągle lata z jednego na drugiego a po za tym jak zobaczy mundur to macka opadnie
bDUmVNor
GOSC
3 tyg. temu
trzeba tym sprzedajnym politykom i profesorom autorytetom za kase zrobic godzine policyjna i sciezke zdrowia i lac palami ile wejdzie,... trzeba to panstwo odzyskac bo poki rzadza nami niePolacy poty bedzie jak jest !!!!
Jerremy
3 tyg. temu
Przestańcie manipulować statystyk testami !!! O dziwo ilość zakażeń rośnie proporcjonalnie do ilości robionych testów... mniej testów, mniej zakażeń - luzowanie obostrzeń, więcej testów, więcej zakażeń - lockdown - tak można w nieskończoność - jawna manipulacja danymi.
niezależny
3 tyg. temu
Wprowadzać godzinę policyjną to se moze w swoim domu
niezależny
3 tyg. temu
Wprowadzać godzinę policyjną to se moze w swoim domu
Rosomak
3 tyg. temu
W czasach zarazy, kiedy to mamy utrudniony dostęp do uczestnictwa we Mszy św. wierni korzystają z transmisyj Mszy św. przez media. Jest to czas również na wyrażenie swojej wiary, dlatego, teraz, gdy jest już cieplej, otwórzmy okno od ulicy, i zgłośnijmy odbiorniki po nad to jak głośno daje nam komfort słuchania, niech nasze ulice zabrzmią wyrazem naszej wiary, a może również przyczyni się, do nawrócenia choć jednej zbłąkanej owcy. POLACY! WIERNI WIERZE NASZYCH PRZODKÓW, DAJCIE ŚWIADECTWO NASZEJ WIARY KATOLICKIEJ
Muran
3 tyg. temu
Wszystko idzie zgodnie ze scenariuszem odgórnego przykazu,chodź pewnie trochę za wolno jakby chcieli gdyż Polacy jeszcze myśleć potrafią a nie jak zbieranica z zachodu.Więc kolejną śrubkę trzeba dokręcić i tyle.Kolejny punkt odhaczony.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić