Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Rzecznik Praw Dziecka wrzucił zdjęcie. Lawina komentarzy. "Można niżej upaść?"

331
Podziel się:

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie z Wojciechem Cejrowskim. Podróżnik trzyma w dłoniach tabliczkę z napisem "Zdjęcie za różaniec". - W trosce o wychowanie młodych pokoleń na prawych ludzi… - skomentował RPD, a w komentarzach rozpętała się burza.

Rzecznik Praw Dziecka wrzucił zdjęcie. Lawina komentarzy. "Można niżej upaść?"
Zdjęcie RDP wywołało burzę w internecie (Twitter)

W miniony piątek podróżnik i dziennikarz Wojciech Cejrowski odwiedził Gdańsk, gdzie na Jarmarku Dominikańskim tradycyjnie sprzedawał swoje książki, rozdawał autografy i robił zdjęcia z fanami. Tym razem miał ze sobą tabliczkę z napisem: "Zdjęcie za różaniec". Aby zrobić sobie selfie z celebrytą, jego fani musieli najpierw zmówić modlitwę.

"W trosce o wychowanie..."

Nietypowa inicjatywa najwyraźniej spodobała się Rzecznikowi Praw Obywatelskich Mikołajowi Pawlakowi, który pojawił się przy stoisku podróżnika. Pawlak zrobił sobie zdjęcie z celebrytą, które wrzucił na Twittera.

W trosce o wychowanie młodych pokoleń na prawych ludzi… - napisał Pawlak.

Zdjęcie i słowa Pawlaka wywołały lawinę komentarzy. Partia Razem przypomniała w o dyskusyjnej wypowiedzi Cejrowskiego sprzed lat à propos wychowywania dzieci.

"Nie ma porządnego wychowania bez kar cielesnych" - mówił podróżnik w wywiadzie z "Vivą" w 2013, a cytat ten przypomniała dzisiaj Partia Razem. - Ci debile, którzy zakazują rodzicom stosowania środków adekwatnych do sytuacji, muszą zostać obaleni razem z ich wymysłami i razem z Unią Europejską - argumentował wówczas Cejrowski.

Wielu osobom ta wypowiedź wydała się kontrastować z tym, co napisał dzisiaj Rzecznik Praw Dziecka.

Rzecznik Praw Dziecka promuje zwolennika przemocy wobec dzieci. Można niżej upaść? Pytanie otwarte - skomentował internauta.
A tak przy okazji, kiedy zaczniesz zajmować się prawdziwymi problemami młodzieży? Bo coś nie widać - inna osoba zapytała RDP w komentarzu pod zdjęciem.
W sejmie jest cały czas wniosek @KO_Obywatelska o odwołanie RPD Pawlaka - napisała posłanka Katarzyna Lubnauer.
Zobacz także: Radosław Sikorski o wpisie szefa "Wiadomości": to jest po prostu głupie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(331)
ola
rok temu
żałosne !
TRU
rok temu
OBAJ SIĘ OŚMIESZAJĄ
XYZ
rok temu
Dobrym człowiekiem albo się jest albo nie. Żadna religia do tego nie jest potrzebna
Dlaczego
rok temu
Bez kitu, zaraz bedziesz szykanowany za to ze w ogóle wierzysz w Boga....
Bolek
rok temu
No cóż. W "postępowym" środowisku jakikolwiek symbol katolicyzmu dyskwalifikuje człowieka. W niektórych urzędach UE, jest to wręcz powód do wykluczenia z możliwości objęcia niektórych stanowisk.
NORMALNY
rok temu
MÓJ ROCZNIK TO 1950 Moje wychowanie to: wyjaśnienie słowne, następnie, wykrzyczenie mojej matki, później jak to nie pomogło był pasek ojca który prócz cierpień fizycznych krzywdy nie robił. Dalej nie było potrzeby. Moim zdaniem dalej to niech cię życie i policja uczy. Ja w swoim życiu tego JUŻ NIE MOGŁEM ZASTOSOWAĆ BO W TYM JESZCZE GŁĘBOKIM PRL-u W TV CO 5 MIN. BYŁO PSYCHOLOŻKI Z PRZESŁANIEM "DZIECI BIĆ NIE MOŻNA" A SZKODA BO BYŁO BY W MOJEJ RODZINIE TERAZ NORMALNIE. A JEST ŹLE. UWAŻAM ŻE NAJPIERW TRZEBA SPOKOJNIE TŁUMACZYĆ, PÓŹNIEJ POKRZYCZEĆ, JAK TO NIE POMOŻE TO DYSCYPLINKA PASEK /NA PEWNO NIE BICIE PO TWARZY, CZY BICIE KTÓRE MOŻE STWORZYĆ TRWAŁY ŚLAD/. A JAK TO NIE POMOŻE TO NIECH GO ŻYCIE I POLICJA UCZY. JA DO DZIŚ DZIĘKUJE SWOIM ŚP. RODZICOM ZA TO ŚWIETNE WYCHOWANIE, BO NA PRAWDĘ WYRASTAŁEM W PASKUDNYM TOWARZYSTWIE, A JEDNAK MOI RODZICE POTRAFILI MNIE WYCHOWAĆ NA NORMALNEGO CZŁOWIEKA. JA MIMO TYCH SWOICH PRZEJŚĆ TEGO NIE POTRAFIŁEM. JAK MEDIA OGŁUPIAJĄ CZŁOWIEKA I TO W KAŻDEJ DZIEDZINIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. LUDZIE MIEJMY SWÓJ ROZUM A NIE NAKRĘCANY PRZEZ MEDIA SZCZEGÓLNIE TE KOMERCYJNE. MY PONOSIMY CAŁY KOSZT NASZYCH DZIECI. I MY CHCEMY BY Z TEGO DZIECKA WYRÓSŁ DOBRY CZŁOWIEK. MY ZA TO ODPOWIADAMY, WIĘC RÓBMY WSZYSTKO CO JEST DOBRE. MAMY SWÓJ ROZUM. NIE ŁAPMY TRENDÓW Z TV CZY INNYCH MEDIÓW KTÓRE SĄ TWORZONE PO PUBLICZKĘ. NIE RÓBCIE TEGO BŁĘDU CO JA ZROBIŁEM MIMO ŻE MOI ŚP. RODZICE BEZ TV I INNYCH MEDIÓW POTRAFILI MNIE DOBRZE WYCHOWAĆ. JESZCZE RAZ NAJPIERW PORZĄDNE TŁUMACZENIE, PÓŹNIEJ KRZYK, NASTĘPNIE DYSCYPLINKA /PASEK ALE NIE TAK BY ZROBIĆ KRZYWDĘ DZIECKU I NIE OBRAZIĆ JAK BICIE PO TWARZY. JEDYNIE PO PUPIE./ JAK TO NIE POMORZE TO MOIM ZDANIEM NIECH DZIECKO UCZY ŻYCIE I POLICJA.
44Zdzisław
rok temu
Jeśli ktoś widział na żywo Cejrowskiego na tym jarmarku, to niech zechce skomentować to wydarzenie. W/g Mojej wiedzy, to Cejrowski nie był w tym, ani w poprzednim roku. Co do wodnika bez praw, to wyjechał w 2018 roku, do Kanady i tam skończył, jak każdy mason, czy spokrewniony ze zbrodniarzami. Nam tu telewizyjny cyrk przedstawiano z wyborami, a "wybrani" byli już daleko. Jestem w stanie, sprawdzić każdego i kłamstwo ukarać, niezależnie, gdzie kto jest.44
gość
rok temu
Wyglądają prawie identycznie jak bracia .
adi
rok temu
Oczywiście że można niżej upaść. Można się zapisać do Po
Mstr
rok temu
Cejrowski był i jest katolickim oszołomem - tak było tak jest i tak będzie - tyle w temacie - trzymać się od niego z daleka nie oglądać tego co robi i mówi i skończy ma śmietniku historii - im szybciej tym lepiej
Apostata
rok temu
Jeśli katolickiej indoktrynacji dzieci, pan rzecznik nie odróżnia od wychowania, to zapewne nie nadaje się na to stanowisko.
zakapior
rok temu
A po za tym to wszytko w porządku... Wojtusiu!?
Jarys
rok temu
Wychowywanie na prawych i sprawiedliwych chyba. Niektórzy mocną tkwią w średniowieczu.
Mieszko
rok temu
W takim razie trzeba zmienić rzecznika, że zabrania się modlić. Przecież nie ma chyba jeszcze prześladowania chrześcijaństwa jak w pogańskich czasach?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić