Rzucali do małpy plastikową butelką. Zwierzę wpadło w furię i zaatakowało!

12

Ci zwiedzający wykazali się szczytem głupoty. Turyści chińskiego ogrodu zoologicznego "Changsha Ecological Zoo" uwzięli się na pewnego, rosłego szympansa. Bezmyślnie rzucali do niego plastikową butelką z wodą. Zwierzę nie pozostało im dłużne. Wpadło w szał i dotkliwie raniło jedną z kobiet. Jak to możliwe?

Rzucali do małpy plastikową butelką. Zwierzę wpadło w furię i zaatakowało!
Rzucali do małpy butelką z wodą. Zwierzę się zemściło. (Twitter)

O sprawie pisze "New York Post". Całe zdarzenie zostało uwiecznione na filmiku, który trafił do mediów społecznościowych. Wideo cieszy się sporą popularnością wśród internautów. Na nagraniu widać jak turyści raz po raz nachalnie rzucają do zwierzęcia plastikową butelką z wodą. Jest gwarnie i wesoło, ale do czasu.

Szympans uderzył butelką w turystkę. Kobieta ma rozcięty łuk brwiowy

Szympans za każdym razem naśladuje ludzi i odrzuca im przedmiot. Uderza nim na oślep. Turyści nie odpuszczają, filmują i robią zdjęcia poirytowanemu zwierzęciu. W pewnym momencie dochodzi do tragedii.

Zobacz także: WATCH: Chimpanzee gets revenge on zoogoer who threw water bottle #shorts | New York Pot

Z każdą sekundą widać rosnące zdenerwowanie u małpy. Dorodny szympans o imieniu Diu Na Xing chwyta za butelkę z wodą i z impetem rzuca nią w tłum zwiedzających. Zemsta okazuje się nieco bolesna dla przypadkowej kobiety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: W warszawskim zoo urodził się szympans

Przedmiot poleciał tak niefortunnie, że dotkliwie rozciął turystce łuk brwiowy. Zwiedzająca mocno krwawiła i potrzebowała pomocy medyków. Od uderzenia pękła jej też szybka w telefonie. Po minie kobiety widać, że nie spodziewała się takiej ostrej reakcji szympansa. Trzymając się za twarz, pospiesznie odeszła od wybiegu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Filmik z udziałem szympansa jest szeroko komentowany przez internautów.

Byłem tam wcześniej i naprawdę czułem jego gniew. Widziałem, jak niektórzy turyści najpierw go sprowokowali, zanim zaczął walczyć –napisała jedna osoba w chińskich mediach społecznościowych.
Powinni wrzuć tego człowieka do wybiegu dla szympansów — skomentował inny internauta.
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić