Skandal w samolocie do Warszawy. Upił się, zdjął spodnie i zrobił to

134

Nadużywanie alkoholu na pokładzie samolotu zdarza się turystom nagminnie. Jednak to, czego dopuścił się jeden z pasażerów lotu z USA do Polski, zasługuje na szczególne potępienie. Zdecydował się o tym wspomnieć nawet rzecznik PLL LOT. Dodał, że sam nie wierzy w to, co pisze.

Skandal w samolocie do Warszawy. Upił się, zdjął spodnie i zrobił to
Koszmarne zachowanie pasażera w dreamlinerze (Adobe Stock)

Zachowanie jednego z pasażerów dreamlinera PLL LOT po prostu nie mieści się w głowie. Podróżujący do Warszawy mężczyzna zachował się tak skandalicznie, że o tweeta na jego temat pokusił się sam rzecznik przewoźnika - Krzysztof Moczulski.

Skandal w samolocie. Upił się i... nasikał na drzwi

Jak trafić na czarną listę przewoźnika lotniczego i nigdy nie polecieć daną linią? - zaczął swój post rzecznik. Następnie wyliczył, czego "dokonał" niesforny pasażer. Okazuje się, że mężczyzna wypił za dużo alkoholu, a następnie oddał mocz na pokładzie samolotu.

Upij się, zdejmij majtki i spodnie w bufecie, wysikaj się na wewnętrzne drzwi samolotu, zostań wpisany na czarną listę. PS. Nie wierzyłem, że kiedykolwiek napiszę takiego ćwirka - zakończył Moczulski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Na narty samolotem. To się opłaca!

Rzecznik sprecyzował, że na czarną listę trafił pasażer lecący dreamlinerem ze Stanów Zjednoczonych do Warszawy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pijani pasażerowie - częsty problem na pokładzie

Niestety, nadużywanie alkoholu na pokładzie zdarza się często. Szczególnie doskwiera to obsłudze na trasach do kierunków typowo wakacyjnych. Turyści zaczynają "relaks" już na lotnisku i do samolotu wchodzą "podchmieleni".

W ostatnich latach wielokrotnie dochodziło do różnych incydentów związanych z pijanymi pasażerami w samolotach z i do Polski.

Przykład? W 2020 roku 51-letnia Polka w iście bojowym nastroju zakończyła urlop w Egipcie. Podczas lotu z Hurghady do Warszawy turystka była tak pijana, że awanturowała się, krzyczała i nie wykonywała poleceń stewardes. Co więcej, użyła przemocy fizycznej wobec dwóch pasażerek, oskarżając je o kradzież.

Autor: IKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić