aktualizacja 

Dźgnął nożem kierowcę biskupa. Trwa policyjna obława

66

Małopolska policja prowadzi obławę na mężczyznę, który ugodził nożem kierowcę biskupa Roberta Chrząszcza. Do ataku doszło przed godziną 15 w Myślenicach - dowiedzieli się dziennikarze RMF FM.

Dźgnął nożem kierowcę biskupa. Trwa policyjna obława
Kierowca biskupa Roberta Chrząszcza ugodzony nożem przez 30-letniego napastnika (YouTube)

Kierowca biskupa został kilkukrotnie ugodzony nożem przez napastnika. Ofiara ataku w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Mężczyzna został natychmiast poddany operacji.

Dramat rozegrał się na terenie przylegającym do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Myślenicach. Kierowca został zaatakowany, kiedy wysiadał z auta. Podbiegł do niego inny mężczyzna, kilkakrotnie dźgnął nożem i uciekł. Takie są wstępne ustalenia, które "Gazecie Krakowskiej" podała mł. asp. Anna Zbroja-Zagórska z zespołu prasowego KWP w Krakowie. Z koeli informację o incydencie potwierdził RMF FM dyrektor biura prasowego archidiecezji krakowskiej ks. Łukasz Michalczewski.

Dźgnął nożem kierowcę biskupa. Trwa policyjna obława

Kierowca jest jedyną ofiarą nożownika, biskupowi Chrząszczowi nic się nie stało. Policja prowadzi teraz obławę na napastnika, którego funkcjonariusze już mieli zidentyfikować. Jego dane nie zostały podane do publicznej wiadomości. Wiadomo jedynie, że to 30-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego.

Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić