Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Samolot z materiałami medycznymi rozbił się w pobliżu lotniska w Argentynie

33
Podziel się:

Samolot, na którego pokładzie były artykuły medyczne do walki z koronawirusem, stanął w płomieniach. Na pokładzie znajdowało się również kilku pasażerów. Do zdarzenia doszło w Chubut, jednej z prowincji w Argentynie.

Samolot, na którego pokładzie znajdowało się pięć osób i który transportował artykuły medyczne, rozbił się w prowincji Chubut.
Samolot, na którego pokładzie znajdowało się pięć osób i który transportował artykuły medyczne, rozbił się w prowincji Chubut. (Twitter)

W stronę płonącego samolotu niemal natychmiast ruszyli strażacy i pogotowie. Nikt jednak nie przeżył katastrofy. Według raportów na lotnisku w Chubut była bardzo słaba widoczność spowodowana mgłą. Samolot leciał z Santa Fe i rozbił się podczas lądowania.

Argentyna. Samolot z materiałami medycznymi rozbił się w pobliżu lotniska

Na pokładzie samolotu znajdowali się lekarz, dwie pielęgniarki i dwaj członkowie załogi. Bliscy ofiar nie zostali jeszcze powiadomieni - tożsamość wszystkich lecących maszyną nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej.

Z prowincji Chubut samolot miał zabrać jednego pacjenta, który wymagał leczenia, a którego nie można było mu zapewnić na miejscu. Lokalna prasa donosi, że maszyna rozbiła się ok. 23:00 (ok. 04:00 czasu polskiego). Rodzina pacjenta czekała na wejście do samolotu, kiedy usłyszeli huk i zobaczyli płomienie.

W Chubut potwierdzono 4 przypadki zakażenia koronawirusem, a samolot miał dostarczyć potrzebne artykuły medyczne. W Argentynie potwierdzono 5007 przypadków zakażeń koronawiursem. W wyniku infekcji zmarło 264 ludzi, a uznanych za wyzdrowiałych zostało 1459 osób.

Zobacz także: Mamy coraz więcej masek, kombinezonów i środków do dezynfekcji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(33)
Fred
3 lata temu
Piękny kraj i wspaniali ludzie. Zawsze, wspominam swoje wizyty w tym miejscu na ziemi z przyjemnością. God bless You, Argentina!
Aaa
3 lata temu
No to super... Ja jestem uwięziony w Argentynie od dwóch miesiący... Jak oni tak będą latać, to chyba poważnie przed wrześniem nie wrócę do domu...
plus
3 lata temu
nie ma sensu pogłębiać min
gb...
3 lata temu
oddam po układzie... 0
kupnwes
3 lata temu
około 22... bo w prądzie
kupnwes
3 lata temu
on jest nie zniszczalny
kasiia
3 lata temu
nie ma sensu oni wiedzą coś fajnego ci powiem
Paweł
3 lata temu
Bardziej mnie przeraziło rozbicie tego samolotu i liczba ofiar niż pseudo covid19. Ludzie otwożcie oczy, żadnego koronavirusa niema. To był test jak ludzie są sterowalni i podatni na zastraszenia. Czy ktoś zna kogoś kto umarł na to? Bo ja i 10 tys. moich znajomych nie. Po za tym, w samej Polsce na zwykłe zapalenie płuc umiera rocznie 12 tys osób, w unii europejskiej 120000 tys., na całym świecie ponad 3,5 mln. Nie dajcie się zmanipulować i zastraszyć. Covid to ściema.
1+2+3+4...12
3 lata temu
w kontakcie
--\--\\
3 lata temu
właśnie dla tego nie chce ale patrzysz i rozbierasz ale obudź się i głęboko
księżnik
3 lata temu
i tak już mnie nie koca... a to nie tak jak myślisz wolę bez
Kris
3 lata temu
Chciałbym pojechać do Argentyny tam podobno czekają dziewczyny mile ładne i kochane tararara ri
Hanka
3 lata temu
Nigdy więcej katastrof
patriota
3 lata temu
DO W Y P E D JAKIM TRZEBA BYC CHAMEM BY O WSPANIALYM RODAKU TAK PODLE NAPISAC!!!!!!!!!!!!!!!PAMIETAJ,ZE WSZELKIE ZLO WOBEC DRUGIEJ OSOBY WRACA JAK BUMERANG-OBYS SIE O TYM PRZEKONAL!!!!!!!!!!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić