Sceny grozy. Poskramiacz węży walczy o życie. Wyciekło nagranie

10

Sceny grozy rozegrały się na początku tygodnia w Indiach. Znany poskramiacz węży został ugryziony przez kobrę. Mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala. Media społecznościowe obiegło wstrząsające nagranie z incydentu.

Sceny grozy. Poskramiacz węży walczy o życie. Wyciekło nagranie
Kobra ugryzła poskramiacza węży Vavę Suresha w udo (Twitter)

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w poniedziałek po południu w dystrykcie Kottayam w indyjskim stanie Kerala. Vava Suresh usiłował złapać kobrę znalezioną przez mieszkańców. Niestety akcja nie poszła zgodnie z planem. Wąż ugryzł mężczyznę w nogę.

Sceny grozy w Indiach. Jadowity wąż ugryzł go powyżej kolana

Suresh jest znanym indyjskim obrońcą przyrody. Słynie z poskramiania węży, które zapuszczają się w pobliże ludzkich osad. Bywa często porównywany do nieżyjącego australijskiego "łowcy krokodyli" Steve'a Irwinga.

Na miejsce incydentu natychmiast wezwano służby. Poskramiacz węży w drodze do szpitala doznał zatrzymania akcji serca. W placówce medycznej został podłączony do respiratora.

Vava Suresh od czterech dni przebywa na oddziale intensywnej terapii. W ostatnim czasie jego stan miał się nieco poprawić. Mężczyzna zaczął już samodzielnie oddychać.

Kobra ugryzła poskramiacza. Mężczyźnie udało się ją schwytać

Moment ugryzienia został zarejestrowany przez jednego z mieszkańców. Na filmie widać, jak Suresh trzyma kobrę za ogon i próbuje umieścić ją w przygotowanej torbie. W pewnym momencie wąż jednak odwija się i gryzie poskramiacza w udo.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

The Hindustan Times podaje, że Sureshowi udało się schwytać kobrę zanim został przewieziony do szpitala. To nie pierwszy taki incydent z jego udziałem. W 2020 roku walczył przez kilka dni o życie pod respiratorem po ugryzieniu przez żmiję. W innym wypadku stracił czucie w prawym nadgarstku.

Obejrzyj także: Zwierzę uratowało kobietę przed zabójczym wężem

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić