Sceny grozy. Wściekły słoń zaatakował turystów na safari

16

Ogromny słoń zaatakował turystów w RPA, którzy byli właśnie na samochodowym safari. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania wideo, na których widać przerażający atak.

Sceny grozy. Wściekły słoń zaatakował turystów na safari
Słoń zaatakował turystów (Twitter)

Do ataku doszło w Rezerwacie Dzikich Zwierząt Selati w pobliżu Hoedspruit na skraju Kruger Great Park w RPA. Wycieczka samochodowa na safari zmieniła się dla turystów w horror, kiedy nagle na ich drodze stanęło stado rozwścieczonych słoni. Zwierzęta te były akurat pobudzone ze względu na okres godowy.

Niestety jeden ze słoni postanowił zaatakować pojazd pełen turystów. Ogromne zwierzę podbiegło do niego i przesunęło go swoimi kłami, niszcząc blachę. Siła była tak ogromna, że samochód został zepchnięty z drogi. Przerażający incydent został nagrany kamerami telefonów niektórych turystów, będących świadkami zdarzenia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Przerażeni turyści uciekali z samochodu w obawie przed utratą życia. Wielu z nich krzyczało również na słonia, aby ten zaprzestał atakować. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na Twitterze pojawiło się również nagranie wideo przedstawiające zaatakowany pojazd. Filmik obrazuje jak wielką siłą dysponował słoń, który zaatakował samochód. Auto poniosło spore uszkodzenia, w tym m.in. dziury na wylot w blasze.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Szczepienia w szkołach? Zapowiedź wiceministra
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić