Sceny jak z "Oszukać przeznaczenie" w woj. pomorskim. Potworne!

6

Kierowca ciężarówki przewożącej potężne pnie drzew nie dostosował prędkości do sytuacji. Pnie rozsypały się na zakręcie w pobliżu 58-letniej kobiety. W woj. pomorskim doszło do scen jak z horroru "Oszukać przeznaczenie".

Sceny jak z "Oszukać przeznaczenie" w woj. pomorskim. Potworne!
Niebezpieczne zdarzenie na drodze. Drzewa mogły zabić ludzi (Facebook Ochotnicza Straż Pożarna Biesowice)

Na szczęście najgorszy scenariusz się nie wydarzył, jednak na przyszłość trzeba zapobiegać takim zdarzeniom. 60-letni mężczyzna, kierujący pojazdem marki Scania z przyczepą przewożącą dłużycę, zachował się nieodpowiedzialnie i nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze.

Kierowca stracił panowanie nad przyczepą, której część załadunku wypadła na jezdni. Obok przechodziła 58-letnia kobieta, która może mówić o wielkim szczęściu. Jest cała i zdrowa, jednak dla bezpieczeństwa udała się do szpitala na badania.

Na miejsce wezwana została policja, która zajęła się ustaleniem okoliczności zdarzenia. W akcji brali udział także strażacy z OSP Kępice i Ochotniczej Straży Pożarnej w Biesowicach

Apelujemy o ostrożność na drodze. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do zmieniających się warunków na drodze, zwłaszcza teraz, gdy pojawiają się poranne przymrozki i nawierzchnia jest śliska - mówi mł. asp. Monika Sadurska, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Słupsku.

Kierowca został ukarany

Jak poinformowała Monika Sadurska, badanie alkomatem wykazało, że sprawca kolizji był trzeźwy. Policjanci nałożyli na niego mandat karny w wysokości 500 zł, 6 pkt karnych i zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Zobacz także: Dlaczego Polska nie występuje o art. 4? Generał mówi wprost
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić