Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Niepokojąca wizja Jackowskiego. Obce wojska koło Olsztyna i Wałbrzycha

350
Podziel się:

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi wizjami. Tym razem zabrał głos temat na najbardziej palący temat - obronię granicy polsko-białoruskiej. Jego przepowiednie wielu zaszokują.

Niepokojąca wizja Jackowskiego. Obce wojska koło Olsztyna i Wałbrzycha
Nowa wizja Jackowskiego. To może szokować (AKPA, AKPA)

Głos w sprawie ostatnich wydarzeń zabrał także Krzysztof Jackowski. To bez dwóch zdań najpopularniejszy jasnowidz w naszym kraju. Swoimi wizjami dzieli się z Polakami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Teraz przytacza słowa lidera Konfederacji, który kilka tygodni temu przeczuwał, że w Polsce będą dziać się trudne rzeczy.

Pan Korwin-Mikke był w programie z innymi politykami. Wypowiadał się na temat granicy polsko-białoruskiej. Został zakrzyczany przez swoich adwersarzy. Na koniec programu powiedział "zobaczycie co się stanie 8 listopada". Jeżeli tak powiedział 1,5 miesiąca temu, to musiał posiadać jakąś wiedzę - tłumaczy Jackowski.

Jackowski przeczuwa problemy

Jasnowicz podkreśla, że poniedziałkowe wydarzenia są bardzo złe dla Polski i świata. Według niego to jest wstęp do nowego konfliktu z bliskim wschodem, który czeka nas w najbliższych latach.

Komu opłacałoby się osłabić nasz kraj? Według moich poczuć, rząd PiSu nie doczeka nowych wyborów parlamentarnych i zrzuci z siebie władzę. Powstanie komisja, będą tam 1 lub 2 osoby nie z Polski - tłumaczy.

Jackowski podkreśla także, że obce wojska wejdą do Polski. Pojawią się szczególnie w okolicach Olsztyna, rejonie Podlasia i południa Polski. Wojska będą także w rejonie Wałbrzycha oraz Wrocławia.

Wojska, które wejdą, będą w Polsce stacjonowały. Nie będą musiały wykonywać manewrów czy napaści na kraje wschodnie. Stworzy się bastion. Będzie ustawiony w taki sposób, aby przygotować się na zachowanie Rosji, które obecnie jest niewiadomą. Początkowo będzie działo się to w imię pomocy Polsce w walce z imigrantami. To będzie jednak pretekst. Ustawi się milczący front na wypadek, gdyby Rosja chciała zrobić odwet na to, co wydarzy się na świecie - podkreśla.

Jak sugeruje jasnowidz, nasz kraj będzie narażony na konflikt, ponieważ jesteśmy wschodnią granicą Unii. Będziemy jego zdaniem zatem pierwszą barierą, aby odeprzeć atak.

Zobacz także: Spotkanie Morawieckiego z szefem RE. Znamy szczegóły
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(350)
pablo
9 miesięcy temu
Nie pamietam ani 1 przepowiedni Jackowskiego, ktora by sie sprawdzila
Sobie-Pan
9 miesięcy temu
Jackowski, miałeś wizję jak był zablokowany kanał sueski, że latają samoloty i zrzucają bomby. A to były tylko miejscowe ptaki załatwiający swoje potrzeby w locie. Odstaw te trunki - zacznij pi jakieś zioła.
andrzej
9 miesięcy temu
Widzę wielką ciemność. Macam, macam oka nie mam. Ciąg dalszy nastąpi.
front
9 miesięcy temu
może chcą łyknąć ukrainę i robią zasłony dymne odwracając uwgaę imograntami.
Gey
9 miesięcy temu
Wojna jak będzie to obciagne Rosjanom dobrze rżnęli podczas 2 wojny Niemieckie helgi
Diabeł tkwi w...
9 miesięcy temu
No przecierz już mamy obce wojska na terytorium Polski.Pan Jackowski jest teraz bardziej Celebrytą niż Jasnowidzem.
blaszak
9 miesięcy temu
Panie Jackowski! Tak nie można! Zdradza pan położenie naszych wojsk! Teraz trzeba będzie dla zatarcia śladów pluton z Olsztyna przenieść do Wałbrzycha, a ten z Wałbrzycha do Olsztyna!!!
Jackowski ćpu...
9 miesięcy temu
Jackowski przewidział że COVID potrwa 6 miesięcy hehe.
Kurt Meyer
9 miesięcy temu
W koncu Bundeswehra wroci do koszar macierzystych. Breslau, Legnitz, Schweidnitz, Oppeln, Hirschberg......wunderbar.....
Jaruś
9 miesięcy temu
To chyba główny doradca emeryta...
Gosc
9 miesięcy temu
Juz sa garnizony USA army...
kujawianka
9 miesięcy temu
Jednak wolę, aby nie opowiadano o wizjach tego Pana. Może tu i tam jest skuteczny (?), ale generalnie służy raczej panice i dezinformacji.
Mariusz
9 miesięcy temu
No po to was przyjeli do NATO. 500 kilometrow rownin zeby Leopardy mialy gdzie sowieckie tanki rozwalac a nie niszczyć Heimatu.
llos
9 miesięcy temu
z jednym się muszę z nim zgodzić będziemy robić za pas ziemi niczyjej chroniącej kraje zachodnie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić