Schreiber krytykuje wymówki kobiet. Wskazuje na PRL

6

Żona ministra PiS, Łukasza Schreibera, Marianna, znana jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Modelka i celebrytka chętnie dzieli się z obserwatorami nowinkami ze swojego życia. Obecnie najwięcej czasu spędza na komentowaniu bieżących spraw w internecie. Jej oczkiem w głowie są tematy kobiecie, często wypowiada się na temat in vitro czy aborcji. Nie inaczej było także tym razem.

Schreiber krytykuje wymówki kobiet. Wskazuje na PRL
Schreiber krytykuje wymówki kobiet. Wskazuje na PRL (Instagram)

Marianna Schreiber od kilku lat robi wszystko, by nie przedstawiać jej wyłącznie jako ''żony ministra PiS''. Jest kobietą, która ''żadnej pracy się nie boi'' i próbuje swoich sił w różnych zawodach. Była już m.in. modelką, aktorką, raperką, dziennikarką, polityczką i żołnierką.

Obecnie najwięcej czasu spędza na komentowaniu bieżących spraw w internecie. Jej oczkiem w głowie są tematy kobiecie, często wypowiada się na temat in vitro czy aborcji. Ma podobne przekonania co Prawo i Sprawiedliwość i partia jego męża - Łukasza Schreibera.

Kobiety nawet po latach żałują aborcji. Nawet jeżeli w danym momencie mogą odczuwać ulgę, dokonując "świadomego" wyboru - te negatywne odczucia przyjdą do nich po latach. Smutek, żal i złość, że można było tego nie robić. Ale czasu się nie da cofnąć - twierdzi żona konserwatywnego polityka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowe regulacje w Kościele. Czego brakuje w dokumencie Jędraszewskiego?

Schreiber krytykuje wymówki kobiet

Teraz na platformie X (dawniej Twitter) Marianna Schreiber dodała kolejny wpis. Tym razem dotyczył od "wymówek" kobiet, które twierdzą, że nie chcą mieć dzieci, ponieważ nie jest ich stać.

Kiedy czytam, że kobiety rezygnują z potomstwa ze względu na sytuację materialną, to zastanawiam się kogo było stać na dzieci podczas wojny, a potem za PRLu, w czasach naszych rodziców gdy na pewno nie żyło im się lepiej niż nam. Beznadziejna wymówka - napisała w sieci.

Internauci skrytykowali Schreiber za jej wpis, sugerując, że sama posiada tylko jedno dziecko, a mocno krytykuje inne kobiety, które starają się być dobrymi matkami i pracownikami jednocześnie.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić