Selfie śmierci. Nie żyje młoda gwiazda Instagrama

332

Chciała mieć zdjęcie idealne. Początkująca instagramerka przypłaciła to życiem, spadając z wodospadu. To kolejny przykład na to, jak tragicznie mogą skończyć się bezmyślne zachowania turystów.

Selfie śmierci. Nie żyje młoda gwiazda Instagrama
Sofia uwielbiała podróżować. (Instagram)

Sofia Cheung, wschodząca gwiazda Instagrama zmarła podczas robienia sobie selfie. Młoda dziewczyna spadła z wodospadu Tsing Dai w parku przyrody Ha Pak Lai. Zsunęła się z mokrych kamieni z wysokości ok 5 m.

Przyjaciele kobiety natychmiast wezwali na miejsce pogotowie. Niestety nie udało się uratować 32-latki. Ratownicy na miejscu stwierdzili zgon.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sofia uwielbiała podróże. Pociągały ją szczególnie sporty wodne i woda, co widać po jej mediach społecznościowych. Niestety poświęcenie dla Instagrama okazało się zbyt kosztowne. Wymarzone zdjęcie znad wodospadu nigdy się już nie pojawi na jej profilu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Historia Sofii to niestety kolejna przykra informacja o śmierci nierozważnych turystów. Pragnąc idealnej pamiątki z wakacji wiele osób zapomina o bezpieczeństwie. Niedawno opisywaliśmy historię 11 osób, które zginęło chcąc zrobić sobie zdjęcie podczas burzy.

Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić