Seniorka oszukała przeznaczenie. Wideo mrożące krew w żyłach

19

Na YouTube został opublikowany filmik, na którym zarejestrowano szokujące zachowanie starszej pani. Nieostrożna seniorka przekraczała tory tramwajowe w chwili, gdy pojazdy już ruszały z przystanków. Nieodpowiedzialne zachowanie mogło kosztować ją życie.

Seniorka oszukała przeznaczenie. Wideo mrożące krew w żyłach
Nieodpowiedzialne zachowanie starszej pani mogło skończyć się dla niej kalectwem lub nawet śmiercią (YouTube, AutemSzanujeZasady)

Materiał z udziałem nieodpowiedzialnej seniorki został opublikowany na kanale AutemSzanujeZasady na YouTube. Na materiale zarejestrowano, jak starsza pani przechodzi przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Gdyby nie ostrożność właśnie przejeżdżającego kierowcy, doszłoby do potrącenia.

Piesi na drodze. Nieostrożna seniorka naraziła siebie i innych

To nie było ostatnie podobne zachowanie, którego starsza pani dopuściła się w trakcie przekraczania jezdni. Seniorka poszła w kierunku torów tramwajowych, następnie przebiegając przez nie mimo obecności właśnie ruszającego pojazdu.

Starsza pani w ostatniej chwili zdołała umknąć spod kół tramwaju, czym naraziła na zagrożenie zarówno siebie, jak i pasażerów. To jednak nie powstrzymało jej przed powtórzeniem niebezpiecznego ruchu – pobiegła dalej, nie zważając na obecność kolejnego nadjeżdżającego pojazdu.

Zobacz także: Zobacz też: Wypadek na autostradzie. Wszystko nagrała samochodowa kamera

Internauci nie szczędzili starszej pani słów krytyki. Część komentatorów, aby nieco rozładować napięcie, próbowała obracać całą sytuację w żart.

Spieszyła się na " Anielski Orszak".
Chyba się spieszy odebrać 13. i 14. emeryturę!
Na olimpiadę w domu seniora, nie ma na nią bata – komentowali materiał użytkownicy You Tube.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić