Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Seniorka oszukała przeznaczenie. Wideo mrożące krew w żyłach

13
Podziel się:

Na YouTube został opublikowany filmik, na którym zarejestrowano szokujące zachowanie starszej pani. Nieostrożna seniorka przekraczała tory tramwajowe w chwili, gdy pojazdy już ruszały z przystanków. Nieodpowiedzialne zachowanie mogło kosztować ją życie.

Seniorka oszukała przeznaczenie. Wideo mrożące krew w żyłach
Nieodpowiedzialne zachowanie starszej pani mogło skończyć się dla niej kalectwem lub nawet śmiercią (YouTube, AutemSzanujeZasady)

Materiał z udziałem nieodpowiedzialnej seniorki został opublikowany na kanale AutemSzanujeZasady na YouTube. Na materiale zarejestrowano, jak starsza pani przechodzi przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Gdyby nie ostrożność właśnie przejeżdżającego kierowcy, doszłoby do potrącenia.

Piesi na drodze. Nieostrożna seniorka naraziła siebie i innych

To nie było ostatnie podobne zachowanie, którego starsza pani dopuściła się w trakcie przekraczania jezdni. Seniorka poszła w kierunku torów tramwajowych, następnie przebiegając przez nie mimo obecności właśnie ruszającego pojazdu.

Starsza pani w ostatniej chwili zdołała umknąć spod kół tramwaju, czym naraziła na zagrożenie zarówno siebie, jak i pasażerów. To jednak nie powstrzymało jej przed powtórzeniem niebezpiecznego ruchu – pobiegła dalej, nie zważając na obecność kolejnego nadjeżdżającego pojazdu.

Zobacz także: Zobacz też: Wypadek na autostradzie. Wszystko nagrała samochodowa kamera

Internauci nie szczędzili starszej pani słów krytyki. Część komentatorów, aby nieco rozładować napięcie, próbowała obracać całą sytuację w żart.

Spieszyła się na " Anielski Orszak".
Chyba się spieszy odebrać 13. i 14. emeryturę!
Na olimpiadę w domu seniora, nie ma na nią bata – komentowali materiał użytkownicy You Tube.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Jeeee
2 lata temu
Osiągnęła swój cel i to jest najważniejsze 😁
Beti
2 lata temu
To jest kwintesencja nowych przepisów. Teraz święte krowy będą wkraczać na pasy bo im się to należy. Jestem kierowcą ,pieszym i rowerzystą I NIGDY NIE WIERZĘ KIEROWCY ZAWSZE STAJE ZAWSZE SIĘ OGLĄDAM . CO Z TEGO ŻE MASZ PIERWSZEŃSTWO JEŚLI NIE MASZ WYOBRAŹNI. JAKO KIEROWCA WIELOKROTNIE SIĘ ZAGAPIŁAM JAKO PIESZY WIELOKROTNIE URATOWAŁA MNIE MOJA UWAGA. NA PASACH ,NA ZIELONYM Z DZIECKIEM W WÓZKU. WOLĘ SOBIE PRZEKLNĄĆ POD NOSEM NIŻ BYĆ POŁAMANA.
yogi
2 lata temu
Starość nie wyszła Panu Bogu
Głupich
2 lata temu
nie sieją
mlodeteżgłupi...
2 lata temu
Kiedyś o mały włos bym rozbiła sobie głowę w tramwaju, który bardzo gwałtownie hamował, bo jakaś młoda siksa na wydrę, bezczelnie przechodziła przed rozpędzonym szynowcem! Weszła sobie na przejście dla pieszych dosłownie kilka metrów przed tym ciężkim jak czołg pojazdem! Nie była zamyślona czy coś, zrobiła to zupełnie świadomie, no bo pewnie ktoś jej powiedział, że to ona ma pierszeństwo! Ja to wszystko widziałam, ona naprawdę miąła dużo szczęścia, nadal może dawać chłopakom zamiast robakom, i żaden pasażer wtedy nie zrobił sobie krzywdy!
J 23
2 lata temu
Obecnie nam rządzący w ministerstwie infrastruktury robią wszystko, żeby piesi byli bogami na drodze. Czekam aż wprowadzą pierwszeństwo pieszych przed pociągami i pojazdami szynowymi. Wtedy ustawą zagwarantują im bezpieczeństwo - bezmózgi.
sad
2 lata temu
super refleks i szybkośc brawo dla Babci
ubawioby prof...
2 lata temu
no co chcecie???!!!!! Przeciez dowiedziala sie ze teraz ZAWSZE ma PiERWSZENSTWO, nawet wchodzac na pasy!!!!!!!! no i FIZYkA ją tez NiE OBOWIAZUJE skoro tak mówia ustawy kacze !!!!!! . a obowiazywać ma... . PISLAMIA PARANOJA. z OkRAGLEGO CYRKU na Wiejakiwj pelnego pislsmich klownów. PS wg naszych przewidywan w tym roku na pasach z powidu tego MORDERCZEGO ZAPISU. zgnie wieeeeeeele istnien ludzkich wierzacych pislanom a krewbedzie sikala z poucinanych nog i g) ów HEKTOLITRAMI
prawo
2 lata temu
Dlatego na przejściu dla pieszych piesi powinni mieć bezwzględne pierwszeństwo przed wszystkimi uczestnikami ruchu drogowego. Nawet przed pieszymi.
Yaa
2 lata temu
Zdaje się że szła w wyznaczonym miejscu. To nie jest tak, że przejście przez tory jest częścią chodnika? Podobno przejście przez ulicę to w zasadzie część chodnika, to przez tory może też.
erka
2 lata temu
Poznaję ten tramwaj i przystanek,byłem tam.To stolica San Escobar!
Ewa
2 lata temu
No to teraz po wprowadzeniu tych głupich przepisów od 1 czerwca piesi będą padać jak muchy ale zawsze się za to obarczy kierowcę. Współczuję kierowcom.
3 ,2 ,1 zaczy...
2 lata temu
kto bardziej zmiesza z błotem ''seniorkę''. START
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić