o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Wytknęli blogerce błąd ortograficzny. Jej reakcja: "Jesteś pi**ą?"

119
Podziel się

Joanna Pachla, czyli znana blogerka, dająca porady związkowe w internecie, wywołała ostatnio burzę w sieci, gdy na zwróconą sobie uwagę o błąd ortograficzny, zareagowała w dość... impulsywny sposób.

Wytknęli blogerce błąd ortograficzny. Jej reakcja: "Jesteś pi**ą?"
Blogerka była wyraźnie zdenerwowana. (Instagram, Joanna Pachla)
bECMtMPp

Joanna Pachla chwali się w internecie zaskakującymi statystykami. Na Facebooku ma ponad 150 tys. fanów, na Instagramie niemal 40 tys. a jej bloga z poradami na temat "związków, rodziny i fajnego życia", jak sama o nim pisze, śledzi miesięcznie aż 250 tysięcy użytkowników.

W sierpniu ubiegłego roku poinformowała w swoim poście urodzinowym, że spełnia się jej największe marzenie - pracuje nad książką. Poza pracą blogerka jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci.

bECMtMPr

Jakiś czas temu zwróciła na siebie uwagę mediów gdy na swojej instagramowej relacji, wzburzona, odpowiedziała na zarzuty jednej z fanek, która pokazała jej, że w swoim poście popełniła kilka błędów językowych. Jeden z obserwatorów nagrał relację i rozpowszechnił w sieci.

Blogerka nie przebierała w słowach. Nie szczędziła również wulgaryzmów w swojej wypowiedzi. Stwierdziła m.in., że idealnym rozwiązaniem dla komentującej będzie... pójście do specjalisty. Po chwili zasugerowała, że ma na myśli "psychiatrę". To pomimo faktu, że pisała o zdrowiu psychicznym, niejednokrotnie, a z pomocy lekarza-psychiatry nie korzystają przecież tylko, jak sugeruje blogerka, "skrajni psychopaci", ale także normalni ludzie, którzy przeżywają trudne momenty w swoim życiu, albo po prostu potrzebują innego rodzaju pomocy, choćby związanej z bezsennością czy przedłużającym się złym nastrojem, wynikającym z przeżywanej żałoby czy nawet z powodu rozstania.

bECMtMPx
O tym, jakim się jest człowiekiem, nie świadczy znajomość języka polskiego, tylko to, jak traktujesz innych ludzi. Na prawdę mi można było wiadomość wysłać na priv z informacją, że słuchaj, tam jest błąd, popraw, i tak robią cywilizowani, kulturalni, ku**a, ludzie. (...) A Ty jesteś na tyle, przepraszam, muszę to powiedzieć, smutną p**dą, że jesteś w stanie wyłapać błąd, to idź do specjalisty. Serio, normalnie bym powiedziała "przejdź się na spacer", ale nie... to już... wiecie... psychiatria. Bo to naprawdę trzeba być skrajnym psychopatą, albo strasznym życiowym przegrywem, żeby w ten sposób próbować ludziom zepsuć humor - mówiła na swojej relacji.

Na końcu blogerka uznała, że autorka komentarza powinna jej jeszcze podziękować.

Powinnam dać ci bana, doceń, że tylko cię ośmieszę - dodała.
bECMtMPy

Na reakcję zbulwersowanych internautów nie trzeba było długo czekać.

Mało odporna na krytykę - pisze jedna z użytkowniczek.
Z jednej strony ktoś rzeczywiście chciał być uszczypliwym, a z drugiej zareagowała w wulgarny sposób. Na jej miejscu bym to po prostu olał, a wyszło jak wyszło.. - dodaje inny użytkownik.

Wygląda więc na to, że właśnie wybuchła w internecie kolejna mała afera. Blogerka z kolei zablokowała dostęp nieznajomym osobom do swojego konta na Instagramie, przekształcając go na profil prywatny.

bECMtMPz
Zobacz także: Bloger ujawnia kulisy kolekcji La Mania Home
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECMtMPS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(119)
Karolina
2 miesiące temu
Dziennikarka i polonistka i proszę kolejny przykład w jej wykonaniu prymitywnego słownictwa i zachowania. Miałam z nią przeboje chcąc sprostować głupoty jakie napisała, bo mnie obrażała w mejlach i miałam ochotę iść z tym do sądu.
Arachne
6 miesięcy temu
Człowiek kulturalny dziękuje za wskazanie "byka", niezwłocznie poprawia wykolejenie i przeprasza za nie. Tyle.
Amy
6 miesięcy temu
Czy Pani (sz) pachla wie kto to jest psychopata? Używa słów, których znaczenia nie rozumie
bECMtMPT
Sirko
6 miesięcy temu
Napisałbym, że w tym co napisała też jest błąd: ">Na prawdę< trzeba było wysłać na pv", ale obawiam się, że to bezcelowe...
Ulka
6 miesięcy temu
"O tym ,jakim się jest człowiekiem"?No właśnie.
Ewa
6 miesięcy temu
A może tylko wymagać minimum wiedzy od opiniotwórcow? Przepraszam ,jeśli pytanie jest jednak za trudne.
Xiński
6 miesięcy temu
Zarówno błędy jak i styl dyskwalfikują blogerkę. Autor artykułu także jest z ortografią na bakier: "lekarz psychiatra", a nie "lekarz-psychiatra"!
Mmm
6 miesięcy temu
Ta cała blogerka to jakaś histeryczka
luvac
6 miesięcy temu
Za chwilkę okaże się, że pani ma nie tylko dysotrografię, ale również Zespół Touretta. Osoby, które piszą w sieci, powinny pogodzić się z tym, że nie wszyscy czytający blog będą mili i sympatyczni. Jedni będą bezkrytycznie przyjmować wszystko , a inni będą analizować, dociekać , zwracać uwagę na błędy.Pewne chińskie przysłowie mówi:"Duża wiedza, czyni skromnym, mała- zarozumiałym. Kłosy pełne ziarna, chylą się do ziemi, puste kłosy wznoszą się do nieba"
lpl
6 miesięcy temu
Zauważyłam, że teraz zrobiła się moda na wulgaryzmy, kto przeklina jest cool. Posłuchajcie albo poczytajcie farmaceutkę, która tytułuje się dr ania, tam się dramat odgrywa na jej profilach.
wed
6 miesięcy temu
Miodek zawsze mówił, że rzeczy należy nazywać po imieniu. Dobrze odpowiedziała.
asa
6 miesięcy temu
Blogerki! Szanujcie ludzi, dzięki którym zarabiacie, pamiętajcie nie ma zasięgów, obserwatorów, nie ma kasy! Ostatnio jakby niektóre panny o tym zapominają i stają się bardzo aroganckie i chamskie. Nie ma nas - nie ma was!
Ania
6 miesięcy temu
Zgłaszać i usunąć jej profile i wtedy zobaczymy kim będzie! U niej to norma, ktoś napisze inne zdanie to najpierw bezczelnie nakrzyczy a potem blokuje. Bardzo prymitywna osoba. Ja bym jej proces zrobiła o naruszenie dóbr osobistych i publiczne obrażanie
bECMtMPL
PGR PL
6 miesięcy temu
Bo to matka PLUS +++
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić