aktualizacja 

Skandal na urodzinach Andrzeja Piasecznego. Padły wulgarne słowa pod adresem polityków

343

Andrzej Piaseczny świętował 6 stycznia swoje okrągłe 50 urodziny. Kilku przyjaciół z tej okazji zorganizowało mu imprezę. Do sieci trafiły kontrowersyjne nagrania, na których muzyk podczas toastu wykrzykuje wulgarne hasła o kilku partiach politycznych.

Skandal na urodzinach Andrzeja Piasecznego. Padły wulgarne słowa pod adresem polityków
Andrzej Piaseczny świętował 6 stycznia 50 urodziny. (Instagram)

Andrzej Piaseczny 6 stycznia obchodził swoje 50 urodziny. Z tej okazji przyjaciel muzyka, Adam "Nergal" Darski zorganizował mu małe przyjęcie w swoim apartamencie w Trójmieście. Na imprezie była również m.in. Majka Jeżowska.

Obraźliwe toasty pod adresem PiS

Nergal relacjonował na swoim profilu w mediach społecznościowych przebieg urodzinowej imprezy Piaska. Na jednym z nagrań słychać jak podczas jednego z toastów padają ostre słowa w kierunku partii rządzącej i Konfederacji.

J**** biedę. I bezrobocie. J**** PiS i Konfederację i wszystkich tam, k****, co tego - krzyczał Piaseczny.

Goście jubilata mieli później śpiewać także przerobiony utwór Piasecznego "Śniadanie do łóżka".

Otwarte masz ramiona na życie, nieobce ci są dragi i picie. Z otwartą głową piszesz pioseneczki, wk****** cię już stare cioteczki - śpiewano na imprezie.

Z okazji 50 urodzin Andrzej Piaseczny na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie, dziękując jednocześnie wszystkim za życzenia.

No i stało się. Tzn. stało się dokładnie 50 lat temu. Jak widać na opakowaniu prezentu od fanów wtedy też była środa :) czemu to mówię? A to nie wiem. Zakręcony jestem dzisiaj okrutnie. Pięknie dziękuję za moc życzeń, które ciągle jeszcze napływają. Co zrobić, kocham Państwa i nic na to nie poradzicie - napisał Piaseczny na swoim profilu na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Andrzej Piaseczny w 2018 r. obchodził 25. rocznicę działalności artystycznej. Od kilku lat muzyk obecny jest w programach rozrywkowych w TVP. Był już m.in. jurorem w programie "The Voice of Poland" i "The Voice Senior".

Zobacz także: Zobacz też: Andrzej Piaseczny na planie "The Voice Senior"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić