o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

"Test muchy". Ujawniono, co się dzieje w Pałacu Buckingham

10
Podziel się

Zanim kandydatka na sprzątaczkę w Pałacu Buckingham zostanie zatrudniona, musi przejść specjalny test. Na czym polega? Rekruterka kładzie na dywanie martwą muchę. Od reakcji kandydatki zależy, czy otrzyma pracę.

"Test muchy". Ujawniono, co się dzieje w Pałacu Buckingham
Zdj. ilustracyjne. Elżbieta II. (Getty Images)
bEEHjQYB

Praca w Pałacu Buckingham wymaga nie lada kwalifikacji, a także specjalnych predyspozycji, które posiada niewiele osób zgłaszających się do pracy w Pałacu Buckingham. Gdy chodzi o sprzątaczki i sprzątaczy Elżbiety II, przyszły pracownik musi wykazać się ponadprzeciętną dbałością o szczegóły.

Pracownik, chcąc zostać zatrudnionym w Pałacu Buckingham, musi przejść specjalny "test muchy". Na czym on polega? O tym opowiedziała w filmie dokumentalnym "The Royals at Christmas" szefowa działu rekrutacji do Pałacu Buckingham - Tracey Waterman.

bEEHjQYD
Różnica między gospodynią w pięciogwiazdkowym hotelu a pałacem królewskim polega na dbałości o szczegóły. Jednym z testów, które lubię wykonywać, aby sprawdzić, czy kandydat ma oko do szczegółów, jest umieszczenie martwej muchy w kominku lub na dywanie - mówi szefowa działu rekrutacji.

Następnie opowiedziała, jak wygląda przeprowadzenie samego testu. Ten zdaje się być pozornie bardzo prosty do zdania, jednak wielu kandydatów go oblewa.

Po umieszczeniu martwej muchy wprowadzam kandydata do pokoju. Prowadzę ich do pokoju dość wolno, dając im po prostu szansę spojrzenia na pokój i obejrzenia wszystkiego, co mamy w środku. Pomaga np. podkreślenie, że mamy piękny kominek, co zwraca na niego uwagę. W tym momencie spodziewałbym się, że kandydaci zobaczą martwą muchę i, miejmy nadzieję, że ją podniosą - mówi Tracey Waterman.
bEEHjQYJ

W ten sposób wyłania się, zdaniem szefowej działu rekrutacji, kandydat, który odznacza się na tle pozostałych niezwykłymi predyspozycjami. Niezbędnymi, aby być na tym stanowisku i być w stanie utrzymać standardy czystości panujące w pałacu.

To świetny test. Może na 10 osób połowa kandydatów zauważy muchę. Jeden na dziesięciu faktycznie schyli się i podniesie ją. Oto nasza wyjątkowa, przyszła gospodyni pałacu - stwierdziła rekruterka.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEHjQZe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
Covi 25
4 miesiące temu
A placa minimal a krajowa:)
EWUNITTA
4 miesiące temu
Niektóre niczego nie zauważają nawet własnych gaci na podłodze tych uzywanych
Gość
9 miesięcy temu
Jedyne czym mogliby mnie przekonać do pracy w tej rodzinie to zarobki. Specjalna rodzina, specjalne i wysokie wymagania muszą się przekładać na zarobki. Kusząca oferta to byłoby £50 tys rocznie, służbowy samochód, telefon, karta na paliwo+dodatek lojalnościowy innymi słowy opłata za milczenie . Ale to niestety nie realne. Wymagania mają z kosmosu a płacą national minimum wage. Niech sami sprzątają swoje brudy.
bEEHjQZf
Ola
9 miesięcy temu
Nie jest taktem zwracać uwagę na taką rzecz jako gościowi, tym bardziej w pałacu. Można widzieć, ale niekoniecznie powiedzieć na głos. I co? Chodzić z tą muchą potem
Stu
9 miesięcy temu
Bardzo dobry test. To tak naprawdę mało istotne czy jest to mucha czy np mały papierek. To chodzi o spostrzegawczość i reakcję. Są sprzątaczki, które nie schyla się nawet po "słonia" bo albo im się nie chce albo nie widza ale pensje chcą.
Gobi
9 miesięcy temu
Kto wymyśla takie bzdury?
Baramaszek
9 miesięcy temu
Dobrze że nie każą łapać myszy
Dres
9 miesięcy temu
Gdzie produkują muchy? Pewnie w gabinetach o2. I co 🥴
Idea
9 miesięcy temu
Jasne, tam mieszkają nadludzie, nic nie robią, by inni Turski jak osły dla ich eygod i fanaberii.
FUKS
9 miesięcy temu
TO CI DOPIERO !
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić