o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Skandal w policji. Komendant zaszczepił się poza kolejnością. Stracił pracę

384
Podziel się

Jarosław Tchorowski kilka dni temu został odwołany ze stanowiska komendanta policji w Zielonej Górze. Wobec byłego szefa zielonogórskiej policji wszczęto także postępowanie dyscyplinarne. Wszystko przez to, że zaszczepił się na COVID-19 poza kolejnością.

Skandal w policji. Komendant zaszczepił się poza kolejnością. Stracił pracę
Jarosław Tchorowski był szefem zielonogórskiej policji przez ponad 3 lata. (Policja)
bEszBntx

Jarosław Tchorowski służbę w policji zaczynał w Oddziałach Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Zielonej Górze. W maju 2018 r. został szefem zielonogórskiej policji. Kilka dni temu stracił to stanowisko. Lubuska policja nie ujawnia powodów wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec Tchorowskiego.

W mediach pojawiły się jednak informacje, że komendant Jarosław Tchorowski i dwaj jego zastępcy mieli zaszczepić się przeciwko COVID-19 we wcześniejszym terminie. Jak podało RMF FM, wysoko postawieni policjanci mieli przyjąć szczepionkę przy wykorzystaniu znajomości jednego z nich.

bEszBntz
Potwierdzam jedynie, że komendant wojewódzki wszczął wobec komendanta i jednego zastępcy postępowanie dyscyplinarne, a wobec drugiego zastępcy postępowanie wyjaśniające. Po zakończeniu postępowania poinformujemy media o jego rezultatach - tłumaczy podinsp. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Jak się okazuje, podwładni nie mieli ponoć lekko z komendantem Tchorowskim i to prawdopodobnie jeden z nich zawiadomił przełożonych komendanta o przyjęciu przez niego szczepionki poza kolejnością.

Kiedy awansował na komendanta, stał się tyranem. Był nakaz karać za co się da, byle były mandaty. Dostaliśmy nakaz karania wszystkich za brak maseczek. Pouczać nie było wolno - mówią zielonogórscy policjanci w rozmowie z "Faktem".
bEszBntF

W piątek 30 kwietnia lubuska policja poinformowała, że zielonogórscy policjanci mają już nowego komendanta. Obowiązki szefa zielonogórskich policjantów będzie pełnił mł. insp. Maciej Sipek, dotychczasowy zastępca komendanta w Krośnie Odrzańskim.

Zobacz także: Racibórz wstrząśnięty tragedią. Ujawniono szczegóły ws. śmierci policjanta
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEszBnua
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(384)
Zła
3 tyg. temu
Zupełnie nie rozumię, gdzie tkwi problem. Ogólnie chętnych na szczepienie brak, a jak się ktoś zaszczepił to wielka afera.
NOP
3 miesiące temu
Coraz więcej tych niepożądanych objawów poszczepiennych...
Jan
3 miesiące temu
Terz mi wielką afera miał okazję to się zastrzepil a za chwilę będzie pewno pełno strzepionek a nie będzie chętnych
bEszBnub
Emeryt
3 miesiące temu
Co z nich za policjanty,przecież wszystko jest w systemie ,chyba otarli się o policję,bezmózgi.
Gosia
3 miesiące temu
Pracownicy musieli długo czekać aby pozbyć się szefa.Nadgorliwosc nie popłaca!!! Szczepienie nie ma nic wspólnego ze zwolnieniem😅😂😅
Katoliczka
3 miesiące temu
Mąż jest policjantem.Musial się zaszczepić.Dziwi mnie ten artykuł? Powód musiał być zapewne inny...poddawajcie całą prawdę a nie wymyślacie historyjek😂😂😂
Gosia
3 miesiące temu
Dziwić się młodzieży że mają problemy z zachowaniem się? Jeśli czytają takie bzdury to jak mają reagować? Pisząc o kimś,nie ważne jaki zawód wykonuje,piszmy prawdę albo lepiej zamilknąć Pismaki posuwają się za daleko!!!Po co te kłamstwa,które niczemu nie służą? Policja już dawno się wyszczepila i to obowiazkowo,w pierwszej kolejnosci
Jagoda
3 miesiące temu
Co za bzdury piszecie!!!Policja już dawno się szczepila i to obowiazkowo. Powód zwolnienia zapewne był inny.Tam też pracują karierowicze,którzy walczą o stołki!!! Zacznijcie pisać pozytywy Gdzie tylko nie spojrzeć,obojętnie co czytasz to tylko same złe wiadomości,plotki,życie wdów i królów muzyki...mam dość tej karmy
Tadek
3 miesiące temu
Ciągle tylko słyszę że policja,to "złe psy" Jestem już starszy i godnie żyje nadal.Nigdy nie miałem do czynienia z policją,chyba że dokonano włamania do mnie.Bylu mili,kulturalni.Mam bardzo dobre zdanie o ich pracy i nie zazdroszczę takiej pracy To my jesteśmy źli!!! Zaszczepił się? Bardzo dobrze.Przeciez policja już dawno to zrobiła Po co wprowadzacie ludzi w błąd i uczycie nienawiści i zawiści?
Babcia
3 miesiące temu
I bardzo dobrze że się zaszczepił!!! Mógł moja dawka bo ja nie wyrażam zgody aby być królikiem doświadczalnym.Nie rozumiem o co te krzyki??? Przecież policjanci byli szczepieni w pierwszej kolejności?!
Babcia Zuza
3 miesiące temu
Ja bardzo chętnie przekaże swoją dawkę dla komendanta.Po co nagłaśniać takie bzdury? Mało mamy w tym kraju ludzi mściwych,podłych i nienawistnych?Wzbudzanie takich emocji nikomu nie służy.Wydobywajmy z ludzi to ,co dobre
cap
3 miesiące temu
zły pies , zaszczepił się nie na tą szczepionkę .
Racjonalista
3 miesiące temu
U nas było podobnie. Komendant został zatrzymany na włamaniu do sklepu rtv. Dodatkowo miał na koncie kilka oszustw i wyłudzeń pieniędzy. Również zwolniono go dyscyplinarnie z pracy podając powód zaszczepienia się poza kolejnością.
bEszBntT
Sprawiedliwy
3 miesiące temu
Typowa gęba z dobrej zmiany lewym okiem do prawego buta Chciał być wojewódzkim i mu przypięli rolki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić