Skandal z kurierem Amazona. Zaskakujące tłumaczenie 24-latka

44

Nagranie dostawcy paczek z Amazona, który został przyłapany ze skąpo ubraną kobietą w godzinach pracy, obejrzały miliony internautów. Mężczyzna szybko stracił pracę. W wywiadzie dla TMZ 24-latek tłumaczy, co robił tego dnia i kim jest dla niego tajemnicza blondynka z klipu.

Skandal z kurierem Amazona. Zaskakujące tłumaczenie 24-latka
Nagranie dostawcy paczek z Amazona, który został przyłapany ze skąpo ubraną kobietą w godzinach pracy, obejrzało miliony internautów. (TikTok)

Tywan George to były pracownik Amazona, który został zwolniony, po tym jak sieć obiegło nagranie z jego udziałem i skąpo ubranego kobiety.

Na nagraniu, które obejrzało miliony internautów widać zaparkowane przez dłuższą chwilę auto dostawcze Amazona na poboczu jednej z ulic na Florydzie. Po chwili z samochodu wychodzi kobieta ubrana tylko w krótką czarną obcisłą sukienkę. Na filmiku widać jak poprawia ubranie i boso idzie przed siebie.

Kierowca Amazona następnego dnia został zwolniony z pracy. "Pozwolenie nieuprawnionym pasażerom na wejście do pojazdów dostawczych jest naruszeniem polityki Amazon, a ten kierowca nie dostarcza już paczek do klientów Amazon" - przekazał rzecznik firmy.

Do mężczyzny dotarł plotkarski portal TMZ. Tywan George przekonuje w rozmowie z dziennikarzem, że kobieta widoczna na filmie jest jego partnerką.

24-letni George przyznał także, że zna kobietę "intymnie". Mężczyzna upierał się, że "po prostu wykonywał swoją pracę", gdy kobieta była w furgonetce.

Kobieta w filmie jest moją partnerką, znam ją osobiście, jeśli wiesz co mam na myśli– powiedział Tywan George w wywiadzie dla TMZ.

Były pracownik Amazona podkreślał, że żadne paczki nie zostały zgłoszone jako skradzione, a wirusowe nagranie na TikToku kosztowało go utratę pracy. "Jestem prawie pewien, że powodem, dla którego straciłem pracę, jest to, że wideo stało się bardzo wirusowe" - mówi mężczyzna.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Szukali kota tygodniami. Nagranie z kamery przemysłowej ujawniło całą prawdę
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić