Wydało się, co kierowca Amazona robi w pracy. Widziało to 12 mln

808

Dostawca paczek z Amazona został przyłapany na tym, co robi w godzinach pracy. Nagranie obejrzało 12 mln osób. Mężczyzna na drugi dzień stracił pracę.

Wydało się, co kierowca Amazona robi w pracy. Widziało to 12 mln
Na nagraniu widać kogoś, kto nie powinien znajdować się w aucie (TikTok)

Użytkownik, który wrzucał to nagranie na TikToka, nie zdawał sobie sprawy z tego, że obejrzy je prawie 12 mln ludzi. I że będzie niosło aż takie konsekwencje dla bohaterów nagrania.

Na klipie widać samochód dostawczy z Amazona, który rozwozi zamówienia na terenie Florydy. Auto zaparkowane jest przy jezdni i stoi w miejscu od jakiegoś czasu. Raczej można się domyślić, że w środku ktoś jest. Kilka sekund później podejrzenia się spełniają...

Z samochodu wychodzi skąpo ubrana kobieta. Ma na sobie czarną obcisłą sukienkę i właściwie niewiele poza tym. Z dostawczaka wychodzi boso. Poprawia ubranie i beztrosko (wciąż bez butów) idzie przed siebie.

Komentarzy pod filmem nie brakuje. Choć historia udostępniona na TikToku spotkała się głównie ze śmiechem widzów, do śmiechu na pewno nie było kierowcy tego auta. Właściwie byłemu kierowcy - podobno na drugi dzień po wyjściu na jaw co robi w służbowym aucie podczas godzi pracy, miał stracić swoje stanowisko.

Pozwolenie nieuprawnionym pasażerom na wejście do pojazdów dostawczych jest naruszeniem polityki Amazon, a ten kierowca nie dostarcza już paczek do klientów Amazon - mówi rzecznik firmy cytowany przez "Daily Star".
To nie odzwierciedla wysokich standardów, jakie mamy dla naszych partnerów usług dostawczych i ich kierowców - dodaje rzecznik.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Były szef Amazona wspiera badania nad nieśmiertelnością. Ekspert: ''to przyszłościowe postępowania''
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić