Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Skradł show na wystąpieniu Kim Dzong Una. Tajemniczy żołnierz dyktatora

53
Podziel się:

Mężczyzna w niebieskim stroju, na paradzie wojskowej Kim Dzong Una zaciekawił cały świat. Kim jest tajemniczy żołnierz, który mocno wyróżniał się z tłumu? Czy jest to północnokoreański "superbohater", czy może "Kapitan KRLD"?

Skradł show na wystąpieniu Kim Dzong Una. Tajemniczy żołnierz dyktatora
Skradł show na wystąpieniu Kim Dzong Una. (Twitter.com)

Północnokoreański żołnierz, ubrany w niebieski kostium przypominający superbohatera, pojawił się na zdjęciu grupy wojskowej Korei Północnej. Wywołał ogromne poruszenie w internecie, a ludzie porównują go z kapitanem KRLD (oficjalna nazwa Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna).

Tajemniczego mężczyznę można zobaczyć stojącego z co najmniej 30 innymi żołnierzami, z przywódcą Kim Dzong Unem, podczas wystawy systemów uzbrojenia. Zdjęcie przykuło uwagę publiczności po tym, jak zostało opublikowane przez Koreę Północną. Podczas gdy reszta jego żołnierzy nosi zwykłe oliwkowo-zielone mundury wojskowe, jeden z nich stał w niezwykłym niebieskim stroju.

Nie wiadomo kim jest mężczyzna, jednak Jeffrey Lewis, ekspert z Middlebury Institute of International Studies w Monterey, napisał na Twitterze, że "Wygląda na to, że osoba ta jest spadochroniarzem".

Kim Dzong-Un musi słyszeć bardzo pozytywne raporty na temat tego żołnierza. Wygląda na to, że dał mu do zrozumienia, że ​​przyszłość rysuje się w jasnych barwach - żartował internauta na Twitterze.

Kim Dzong Un atakuje USA

Przypomnijmy, że przywódca Korei Północnej, Kim Dzong Un podczas ostatniego wystąpienia zarzucił władzom USA destabilizowanie sytuacji na Półwyspie Koreańskim, stwierdził również, że amerykanie nie robią nic, by udowodnić, że nie mają wrogich zamiarów wobec Korei Płn.

Północnokoreański przywódca zapewniał, że rozwój arsenału podległej mu armii nie jest skierowany przeciwko Korei Południowej. Jak stwierdził, nie powinno być już wojny, w której Koreańczycy walczyliby przeciwko sobie.

Zobacz także: Dostał ogromną nagrodę od Szydło. Gowin zdradza, co z nią zrobił
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(53)
Polacy
11 miesięcy temu
Może to Kaczynski na szkoleniu jak wykończyć naród
Paweł
12 miesięcy temu
A może to jakiś członek PO załapał się na superbohatera. Nitras ? Szłapka? Abo i sam Donek? Oni by tam pasowali.
Mimi
12 miesięcy temu
Jeżeli to nie było na rozkaz Una To facet już jest półtora metra pod ziemią PROSTE
koncepcja(jed...
12 miesięcy temu
Mylicie się wszyscy; to nowy strój kamuflażowy do działań w Polsce. Będzie drenował polskie kręgi jedynie słusznej partii i dlatego jest w stroju klauna . Dzięki temu nie wyróżni się w ławach poselskich.
xyz
12 miesięcy temu
Budżetowy, koreański kamikadze w stroju 'stealth'. W ramach oszczędności zrzucają takich z samolotu z granatem w dłoni. Przeciwnik nie ma szans na dostrzeżenie niebieskiego kostiumu na tle nieba. Efekt psychologiczny wrzeszczącej bomby wypadającej znikąd - nie do przecenienia. Może okrętu nie zatopi, ale pokład zapaskudzi ...
Zygmunt
12 miesięcy temu
Większość komentujących ma syndrom przysłowiowego Kalego jak i całe USA.
Fokus
12 miesięcy temu
To był nowy koreański pocisk do czołgu, który tam stoi.
krest
12 miesięcy temu
Jakiego Abramsa sobie z kartonu zrobili!
Rad
12 miesięcy temu
Chyba to jest Smerf, ale Klakiera nie widzę
lrty
12 miesięcy temu
jak jedyny jest karmiony mięsem i ma super-moc !!
Pytający
12 miesięcy temu
Moze to siły kosmiczne ?
axelos
12 miesięcy temu
Kraje USA Europy Azji etc jakby chciały to kima jego armię i zwolenników rozbiłyby w jeden dzień. Ale widocznie im na rękę straszyć wszystkich wokoło...jak nie będziecie płacić podatków to zrobimy wam Kima...tylko tam nie ma diamentów, ropy, złóż gazu etc bogactw. No i problem jak zagospodarować kima mln ludzi żyjących w inny sposób od 2-3 dekad...dla świata nie byłby to problem, tylko wolą straszyć swoich obywateli i siać "demokratyczną propagandę" zwaną demokracją- ustroju miodem płynący...haha
Franek
12 miesięcy temu
To jest dowódca tego czołgu a resxta to obsługa i załoga.
Super technik...
12 miesięcy temu
Pocisk samosterujący... w czapce ma granaty! Dowódca podaje mu cel a on leci i wybucha przy celu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić