Skradł show na wystąpieniu Kim Dzong Una. Tajemniczy żołnierz dyktatora

86

Mężczyzna w niebieskim stroju, na paradzie wojskowej Kim Dzong Una zaciekawił cały świat. Kim jest tajemniczy żołnierz, który mocno wyróżniał się z tłumu? Czy jest to północnokoreański "superbohater", czy może "Kapitan KRLD"?

Skradł show na wystąpieniu Kim Dzong Una. Tajemniczy żołnierz dyktatora
Skradł show na wystąpieniu Kim Dzong Una. (Twitter.com)

Północnokoreański żołnierz, ubrany w niebieski kostium przypominający superbohatera, pojawił się na zdjęciu grupy wojskowej Korei Północnej. Wywołał ogromne poruszenie w internecie, a ludzie porównują go z kapitanem KRLD (oficjalna nazwa Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna).

Tajemniczego mężczyznę można zobaczyć stojącego z co najmniej 30 innymi żołnierzami, z przywódcą Kim Dzong Unem, podczas wystawy systemów uzbrojenia. Zdjęcie przykuło uwagę publiczności po tym, jak zostało opublikowane przez Koreę Północną. Podczas gdy reszta jego żołnierzy nosi zwykłe oliwkowo-zielone mundury wojskowe, jeden z nich stał w niezwykłym niebieskim stroju.

Nie wiadomo kim jest mężczyzna, jednak Jeffrey Lewis, ekspert z Middlebury Institute of International Studies w Monterey, napisał na Twitterze, że "Wygląda na to, że osoba ta jest spadochroniarzem".

Kim Dzong-Un musi słyszeć bardzo pozytywne raporty na temat tego żołnierza. Wygląda na to, że dał mu do zrozumienia, że ​​przyszłość rysuje się w jasnych barwach - żartował internauta na Twitterze.

Kim Dzong Un atakuje USA

Przypomnijmy, że przywódca Korei Północnej, Kim Dzong Un podczas ostatniego wystąpienia zarzucił władzom USA destabilizowanie sytuacji na Półwyspie Koreańskim, stwierdził również, że amerykanie nie robią nic, by udowodnić, że nie mają wrogich zamiarów wobec Korei Płn.

Północnokoreański przywódca zapewniał, że rozwój arsenału podległej mu armii nie jest skierowany przeciwko Korei Południowej. Jak stwierdził, nie powinno być już wojny, w której Koreańczycy walczyliby przeciwko sobie.

Zobacz także: Dostał ogromną nagrodę od Szydło. Gowin zdradza, co z nią zrobił
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić