Słowacja. Mrożące krew w żyłach sceny na dworcu kolejowym

14

Na jednym z peronów dworca kolejowego w Trnavie na Słowacji doszło do przerażającego incydentu. 73-latka wsiadająca do odjeżdżającego pociągu wpadła pod niego. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

Słowacja. Mrożące krew w żyłach sceny na dworcu kolejowym
Kobieta wpadła pod pociąg (Facebook)

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło 24 stycznia chwilę przed godz. 22:00. Na jednym z peronów dworca kolejowego w Trnavie na Słowacji kamera monitoringu zarejestrowała przerażające zdarzenie. Świadkowie byli przekonani, że są świadkiem śmierci jednej z pasażerek.

Na peronie doszło do scen rodem z filmu grozy. Dwie kobiety biegły, aby zdążyć na pociąg, który miał zaraz odjechać. Pierwsza z nich zdążyła dobiec do wagonu i otworzyć w nim drzwi. Te były już zamknięte do odjazdu. To właśnie wtedy cały skład powoli ruszył. Pasażerka czekała na swoją koleżankę i popędzała ją, aby ta zdążyła wejść do środka.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

73-latka zdążyła dobiec do rozpędzającego się pociągu. Niestety kiedy próbowała do niego wejść, poślizgnęła się i wpadła pod. Scena wywołała spore poruszenie wśród świadków zdarzenia. Na szczęście wśród nich był konduktor z innego pociągu, który zaalarmował dyspozytora.

Cudem udało się uniknąć tragedii i wyciągnąć 73-latkę. O mały włos kobieta zostałaby przejechana przez koła pociągu. Poszkodowana została opatrzona na miejscu przez zespół medyków. Na szczęście nie odniosła większych obrażeń. Policja zapowiedziała, że obu kobietom grozi grzywna w wysokości 500 euro.

Zobacz także: "Zrobiliście ze mnie złodzieja!". Emocje w studiu sięgnęły zenitu. Kukiz nie wytrzymał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić