Śmierć młodego radnego z Lublina. To było morderstwo

87

Śmierć byłego radnego Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie wciąż jest niewyjaśniona. Oskarżona Karolina B. usłyszy wyrok w styczniu.

Śmierć młodego radnego z Lublina. To było morderstwo
Karolina B. jest podejrzana o zabicie swojego chłopaka. W styczniu zapadnie wyrok (Facebook)

O śmierci 21-latka poinformowała 2 maja w mediach społecznościowych Młodzieżowa Rada Miasta Lublin. Igor studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W przeszłości był również marszałkiem Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego.

Warszawska prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci byłego radnego. W sprawie została aresztowana Karolina B., która według wcześniejszych informacji, zabiła swojego partnera nożem.

Obecnie oczekujemy na opinię biegłego z zakresu badań biologicznych. Wobec podejrzanej w dalszym ciągu stosowane jest tymczasowe aresztowanie. Obecnie jego termin został określony do 25 stycznia 2022 r. - informuje Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, cytowana przez "Dziennik Wschodni".

Igor zmarł w szpitalu

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że między parą doszło do kłótni. Sąsiedzi zobaczyli, że 21-latek wyszedł na zewnątrz i wzywał pomocy. Za nim wybiegła Karolina B. Chłopak był ranny w brzuch.

Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia i zabrała Igora do szpitala. Po kilku dniach jednak zmarł.

Zobacz także: Koalicjant PiS o wecie Andrzeja Dudy: popełnił błąd
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić