Śmierć Polaków w Holandii. Rodzina uruchomiła zbiórkę

159

Konrad M. i Wiktoria M. wyjechali do pracy w Holandii. W weekend okazało się, że oboje nie żyją. Bliscy pragną pochować narzeczonych w Polsce, dlatego założono zbiórkę na sprowadzenie ich ciał.

Śmierć Polaków w Holandii. Rodzina uruchomiła zbiórkę
(Facebook)Śmierć Polaków w Holandii. Rodzina uruchomiła zbiórkę (Facebook)

Śmierć narzeczonych z Przeworska (woj. Podkarpackie) wywołała ogromne poruszenie w całej Polsce. 21-latka z miejscowości Siennów oraz 20-latek z Przeworska przebywali w Holandii w celach zarobkowych.

Kontakt urwał się z nimi 31 stycznia, gdy nie wrócili po pracy do swojego mieszkania. Wszystkie dokumenty, telefony oraz rzeczy osobiste zostały w domu.

Tragiczne informacje pojawiły się w weekend. 5 lutego, na obrzeżach miasta Dronten znaleziono zwłoki młodego mężczyzny i szybko ustalono, że należało ono do poszukiwanego Polaka. Dzień później policja zlokalizowała ciało jego narzeczonej Wiktorii.

Zbiórka na sprowadzenie ciał

Dla rodziny i znajomych śmierć narzeczonych jest wielką zagadką. Najpierw jednak rodzina planuje sprowadzić ciała i pochować Wiktorię i Konrada w Polsce. Na portalu pomagam.pl założono zbiórkę pieniędzy na sprowadzenie ciał.

Z inicjatywy bliskich znajomych i rodziny zostaje uruchomiona zbiórka pieniężna na sprowadzenie z zagranicy zwłok Konrada i Wiktorii którzy zginęli w Holandii. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sprowadzenie ich ciał do Polski - czytamy na stronie portalu.

Nadal trwa dochodzenie w sprawie dokładnej przyczyny śmierci ofiar. Jak poinformowała w poniedziałek policja, obecnie nic nie wskazuje na możliwe przestępstwo.

Zobacz także: Poseł PiS szczerze o "lex Kaczyński". Powiedział, co mu się nie podoba
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić