Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JAR
|

Śmierć przyjaciółek. Historia z Neapolu to przestroga dla każdego

30
Podziel się

Dwie przyjaciółki, Francesca Conte i Cinzia Imparato, zmarły w Neapolu z powodu zakażenia koronawirusem. Obie nie były zaszczepione.

Śmierć przyjaciółek. Historia z Neapolu to przestroga dla każdego
Dramat przyjaciółek we Włoszech. Zmarły na COVID-19 w 10 dni (Facebook)
bFdKQqMR

Historia przyjaciółek z Włoch dobitnie pokazuje jak groźny potrafi być koronawirus. 71-letnia Francesca Conte pochodziła z Neapolu. Jej 54-letnia przyjaciółka, Cinzia Imparato, z okolic - z miejscowości Castellamare di Stabia. Obie chętnie spędzały ze sobą każdą chwilę, od kilku lat razem mieszkały w jednym mieszkaniu. Do czasu, gdy nie zakaziły się koronawirusem.

54-letnia Cinzia zmarła w ubiegłą sobotę. Początkowo chciała leczyć się w domu, jednak jej stan był na tyle poważny, że została przetransportowana do szpitala San Leonardo w Castellammare d Stabia do Cotugno w Neapolu.

bFdKQqMT

Cinzia została zabrana bezpośrednio na intensywną terapię z powodu obustronnego zapalenia płuc już w zaawansowanym stadium. Niestety było już za późno.

71-letnia Francesca Conte, zmarła na oddziale intensywnej terapii 22 listopada. Chorowała wcześniej przewlekle na cukrzycę i choroby układu oddechowego.

Córka zmieniła zdanie

Zarówno Francesca jak i Cinzia nie były zaszczepione i obie deklarowały, że nie przyjmą szczepionki. Obie zmarły na Covid-19 w ciągu 10 dni.

bFdKQqMZ
Również byłam niezaszczepiona. Ale nie jestem tak radykalna w swoich przekonaniach jak moja mama. Miałam i nadal mam wątpliwości [co do tego, czy się szczepić - red.], ale ból po jej śmierci jest tak wielki, że sama idę się zaszczepić. Już zarezerwowałam sobie termin na przyszły tydzień - tłumaczy córka Angelita Conte w rozmowie z "Corrierre".
Zobacz także: "Bezwstyd". Był w klubie PiS. Tak skomentował wystąpienie Mejzy
bFdKQqNu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(30)
CNNNC
miesiąc temu
Na naszym terenie mistrz karate . Kilka Danow. Prowadzil szkole karate . Byl zmeczony decyzjami administracyjnymi . Sam byl niezaszczepiony . W koncu umeczony zaszczepil sie . Dostal wylewu . I po karierze . Po szkole , po Danach , po karierze . Po co sie szczepil ??/
myślący katol...
miesiąc temu
Poruszam się w elitarnym gronie. Wszyscy moi bliscy zarówno rodzina, jak przyjaciele są zaszczepieni. Nie znam też nienawistnych antyszczepionkowców. Wobec tego, kto w internecie tworzy tę kampanię oszczerstw? Czemu służy dezinfomacja antyszczepionkowa? Często nie szczepi się właśnie skrajna patologia - ludzie, którzy w siebie wpychają najgorsze trucizny: tytoń, tatuaże ze sztucznymi barwnikami. Ich mózgi tego nie wytrzymują i dostają psychozy. Psychozy antyszczepionkowej! Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy mają więcej tatuaży niż zębów. Sam odwrotnie mam wszystkie zęby i ani jednego tatuażu. Może to kwestia wychowania - jedni są wychowywani na antyspołeczne skrajnie egoistyczne indywidua, inni zaś na dobrych ludzi. A może geny?
konsultant
miesiąc temu
No i nie zdążyły na trzecią dawkę?
bFdKQqNv
hfjka
miesiąc temu
papierosy alkohol i sztuczne jedzenie zabija, i nikt o to nie walczy...
TakToJest
miesiąc temu
A ja znam trzy przypadki kiedy po szczepieniu zdrowy człowiek w sile wieku (35-48lat) umarł w nocy nagle. Poprostu poszedł spać i się nie obudził. Oficjalnie przyczyną nieznana.
Wara od dziec...
miesiąc temu
Bla bla bla...a kasa się zgadza.Biznes się kręci...
Donek
miesiąc temu
Przecież oni nie leczą. Niewielu lekarzy leczy tę chorobę. Czemu nie piszecie Dr. Bodnar wyleczył kolejną osobę?
Joanna
miesiąc temu
No proszę…. I ani jednej historii pod tytułem ‚zaszczepiony a jednak umarł… przestroga dla wszystkich’
Radzik
miesiąc temu
Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi antyszczepionkowcom? Jestem zaszczepiony 3 dawkami, wszyscy moi znajomi też. Nikomu nic nie jest. Żadnych danych o zgonach po szczepionce też nie znalazłem - pomimo tego, co ludzie tu wypisują. Co się w szczepionkach nie podoba?
Sss
miesiąc temu
Zobaczcie na FB "odeszli nagle" szybko bo usuwają co się z ludzi dzieje p szxzpienaixh zgony wśród 12 Latków to norma szybko odeszli nagle na fb
BEtti
miesiąc temu
Szkoda,może szczepienie by je uratowało.Lepiej wierzyć lekarzom niż antyszczepom,znam kilku już nie żyją.byli w porządku w.nawet młodsi od tych pań,w miarę zdrowi do czasu tej choroby.
Kamila
miesiąc temu
Komentarze pisane przez tych, co mieli trudności w przebrnięciu z klasy do klasy w szkole, no i nie radzili sobie na lekcjach biologii. A może to po prostu trolle? Mają za to dostęp do internetu, więc wypowiadają się często w sprawach, o których nie mają zielonego pojęcia.
Malwa
miesiąc temu
Palenie zwojów mózgowych ;) Pandemia z telewizji i internetu, dobre sobie
bFdKQqNn
NORMALNY
miesiąc temu
NIEWIERNE PSIAPSIÓŁKI. BYŁEM W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH W CREMONIE. W NIEDZIELE W MIEJSCOWEJ KATEDRZE /WIELKIEJ/ BYŁA TYLKO GARSTKA WIERNYCH, O DZIWO DUŻO MŁODYCH LUDZI.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić