Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
ESO
|
aktualizacja

Babcia doniosła na wnuczkę. Dramat 3-latka ze Złotowa

262
Podziel się

Pijana 22-letnia matka spacerowała w nocy z 3-letnim dzieckiem. Chłopiec był przemarznięty. Dziecko trafiło pod opiekę rodziny. Sprawą zajmie się Sąd Rodzinny w Złotowie.

Babcia doniosła na wnuczkę. Dramat 3-latka ze Złotowa
Zdjęcie ilustracyjne. (Policja)

We wtorek 7 grudnia po północy funkcjonariusze złotowskiej jednostki zostali powiadomieni przez kobietę w sprawie dotyczącej 3-letniego dziecka. Mundurowi ustalili, że zgłaszająca zajmowała się wnukiem w swoim mieszkaniu od godzin popołudniowych. Dziecko przyprowadziła do niej wnuczka, która sama udała się na spotkanie do koleżanki. Około północy 22-letnia matka przyszła odebrać syna od babci.

Pomiędzy kobietami wywiązała się awantura o sprawowanie opieki nad 3-letnim chłopcem. Zgłaszająca nie chciała wypuścić go z mieszkania o tak później porze, gdyż na zewnątrz jest mróz i to nie jest czas na chodzenie z dzieckiem.

Pijana 22-latka przyszła odebrać dziecko od babci

Ponadto seniorka, stwierdziła, że wnuczka jest pod wpływem alkoholu. Okazało się, że takie argumenty nie były wystarczające. Młoda kobieta zabrała dziecko siłą i wyszła z mieszkania.

Policjanci znaleźli matkę wraz z dzieckiem na jednej z ulic. Stwierdzili, że dziecko jest przemarznięte, a jego matka jest pod wyraźnym wpływem alkoholu.

Małoletniego chłopca umieszczono w radiowozie i okryto kurtką, a kobietę poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik wskazał blisko 1,5 promila alkoholu. Dziecko przekazano pod opiekę rodzinie, a sprawą nietrzeźwej zajmie się Sąd Rodzinny w Złotowie.

Zobacz także: Księża nie przestrzegają obostrzeń? „Mamy w Kościele taką wolną amerykankę”
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(262)
Leosia
miesiąc temu
Pato-matka,zgoda! A gdzie szanowny tatuś? Babci pełen szacunek!
frycia
miesiąc temu
picie przez matki jest na porządku dziennym ...zabrać 500+ brak odpowiedzialności BRAWA DLA BABCI
Dorota
miesiąc temu
Brawo dla Babci za empatię i dobro prawnuczka.
Sprawiedliwy
miesiąc temu
Bardzo przykra sprawa...matka może bardzo kochać swoje dziecko,a teraz wiadome co będzie,ograniczenie rodzicielstwa.a mogła posłuchać babci...Ale to jej wina bo absolutnie niewolno pić ani grama jak się ma dzieci...nawet ojcowie poprostu zero alkoholu przy dzieciakach i tyle!!!!
Xxx
miesiąc temu
Coś mi się wydaje, że to nie chodziło o jednorazowy wybryk tej "mamusi" i raczej niejedna rozmowa z babcią była, co nie przyniosło skutku. Babcia postanowiła w końcu radykalnie zareagować, i bardzo dobrze.
Teresa
miesiąc temu
Wnuczka zabrała dziecko aby nie stracić 500+
Ferdek
miesiąc temu
No cóż 1,5 promila, po 22~ej, tosz to ona dopiero się rozkręcała.
Grantt
miesiąc temu
Brawo dla babci!!!
Tata
miesiąc temu
A moja żona z naszym synkiem była u znajomych, wypiła parę drinków, poczym około 23:00 wróciła taksówką do domu. (Oczywiście z dzieckiem). Powinienem wezwać policję żeby ją aresztować???
Wera
miesiąc temu
Zachowanie Babci.i wszystko jasne 👍👍
Zuza
miesiąc temu
Ludzie jak możecie pisać komentarze skoro nie potraficie czytać ze zrozumieniem.
MNICH
miesiąc temu
Dobra zmiana
Mama
miesiąc temu
Tytuł nietrafiony, masakra! Nie ma akceptacji na takie zachowanie rodzica! Babcia podjęła słuszne działanie
Zośka
miesiąc temu
Wychowałam trójkę dzieci. Nie wyobrażam sobie pić alkohol w tym czasie. Zawsze może się coś zdarzyć, trzeba reagować dla dobra dziecka, a bez trzeźwego myślenia trudno. Imprezy, spotkania owszem ale bez alkoholu i tylko w obecności dzieci. Jak się ma dzieci, one powinny być najważniejsze. Zostawiłam małe dziecko z babcią gdy siostra miala ślub. Z wesela wróciłam po 5 godzinach całkowicie trzeźwa. Trzeba umieć dokonywać wyborów, tutaj tego zabrakło.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić