Śmiertelny wypadek w Niemczech. 21-letni Polak w stanie krytycznym

Tragiczny wypadek w Niemczech z udziałem Polaka. 22-letnia kobieta nie żyje, 21-latek z Polski jest w stanie krytycznym. Dwie inne osoby pochodzące z Ukrainy są ciężko ranne.

Śmiertelny wypadek w Niemczech. 21-letni Polak w stanie krytycznym
Śmiertelny wypadek w Niemczech. Nie żyje 22-letnia Ukrainka, 21-letni Polak ciężko ranny (Polizei Viersen, Presse Portal)

Tragiczny wypadek w Niemczech w mieście Nettetal (Nadrenia Północna-Westfalia). Do zdarzenia doszło w piątek 24 czerwca ok. godziny 24:40 na na skrzyżowaniu ulic Dyck i Wilhelmshöhe Nettetal, jak podaje serwis "Polski Obserwator" powołując się na raport miejscowej policji.

Samochodem na polskich numerach rejestracyjnych podróżowały cztery młode osoby. Dwie kobiety i jeden mężczyzna pochodzący z Ukrainy i jeden mężczyzna z Polski. Jak podaje serwis Rp-online.de, grupa Ukraińców od jakiegoś czasu mieszkała w Nettetal.

22-letnia Ukrainka nie żyje. Kobiety nie udało się uratować mimo pomocy medycznej. 21-letni Polak jest ciężko ranny. Doznane obrażenia zagrażają życiu mężczyzny. Pozostałe dwie osoby, czyli 21-letnia Ukrainka i 25-letni Ukrainiec, są w ciężko ranne.

Wypadek w Nettetal w Niemczech - co się stało?

Jak podaje policja, doszło do kolizji. Auto, którym jechał obywatel Polski i trzy osoby z Ukrainy, zderzyło się z innym samochodem. Prowadziła go 31-letnia Niemka z Nettetal, jechała sama. Policja nie podała jeszcze, kto prowadził auto zarejestrowane w Polsce.

31-letnia kobieta również doznała poważnych obrażeń. Jak ustalili funkcjonariusze, wszyscy uczestnicy wypadku byli pod wpływem alkoholu. Dokładna ilość promili nie jest znana. Od Niemki, obywateli Ukrainy i Polaka pobrano próbki krwi. Badana jest dokładna przyczyna wypadku.

Zobacz także: Jechał motocyklem pod prąd na autostradzie. Dramatyczny finał pościgu w Wielkiej Brytanii
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić