aktualizacja 

Z wody wystawała ludzka noga. Zabił ją 16-letni syn

26

Jej ciało odkrył przechodzień. Spacerował wzdłuż starych basenów przeciwpożarowych. Sytuacja miała miejsce 19 lat temu. Był lipiec, wakacje 2003 roku. Mężczyzna zauważył ludzką nogę, która wystawała z wody spod sterty betonowych płyt i kamieni.

Z wody wystawała ludzka noga. Zabił ją 16-letni syn
Z wody wystawała ludzka noga. Zabił ją 16-letni syn (East News, NewsLubuski)

Mieszkaniec Brwinowa w pow. pruszkowskim wybrał się na spacer. Około godz. 16:00 mijał opuszczony zakład chemiczny. Zaintrygowany przedmiotami, które wystawały ze starych zbiorników przeciwpożarowych postanowił przyjrzeć się im bliżej. Nagle dokonał przerażającego odkrycia. Z wody wystawała ludzka noga.

Kończyna należała do kobiety, 32-letniej Moniki M. Gdy na miejscu pojawiły się służby, wyciągnęły jej ciało. Funkcjonariusze od razu zauważyli liczne rany kłute w okolicy szyi i pleców. Było jasne, że przyczyną śmierci nie było utopienie.

Na ciele kobiety były widoczne liczne rany kłute w okolicy szyi i pleców. Ofiarą okazała się mieszkanka Brwinowa, 32-letnia Monika M. Kobieta zaginęła w czwartek, policja dowiedziała się o jej zniknięciu w sobotę - mówiła wtedy Zuzanna Talar z Komendy Stołecznej Policji dla "Życia Warszawy".

Podejrzenia spadły na 16-letniego syna Moniki M. Chłopak był przesłuchiwany przez cały dzień. Plątał się w zeznaniach, twierdził, że matkę zabił jego ojciec. Z czasem pękł. Do wszystkiego się przyznał. Podał wstrząsający motyw.

Nastolatek pokłócił się z matką. Monika M. nie chciała puścić go na obóz na Mazury. Tam na obozie wypoczywała dziewczyna Czarka. Gdy usłyszał "nie", wpadł w furie. Rzucił się na kobietę, wyrwał jej nóż z ręki i zaczął ją dźgać. Zadawał ciosy w szyję i klatkę piersiową, plecy i twarz.

Gdy jego matka leżała na podłodze, 16-latek dokładnie wysprzątał ślady zbrodni. Ciało wyrzucił do basenów na terenie Brwinowa. Doskonale wiedział, że nikt ich nie używa.

Zobacz także: Burmistrz Brwinowia zarzuca CPK niechlujstwo. "Zmarnowane miliony"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić