Spotykał się z dwiema kobietami. Spotkał je przypadkiem na lotnisku

15

Pewien mężczyzna spotykał się z dwiema kobietami, ukrywając to przed nimi w tajemnicy. Pewnego dnia spotkał je obie na lotnisku i nie takiego obrotu spraw się spodziewał.

Spotykał się z dwiema kobietami. Spotkał je przypadkiem na lotnisku
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images)

Kristen i Sophie są dziś najlepszymi przyjaciółkami. Jak zaczęła się ta znajomość? Mało przyjemnie. Okazało się, że obie przez kilka miesięcy spotykały się z tym samym mężczyzną.

Najpierw pojawiła się Kristen. Poznała Adama (imię mężczyzny zostało w mediach zmienione) przez aplikację randkową. Spotykali się przez niecały rok, zaplanowali nawet razem podróż do jego rodzinnej Turcji. Jak podaje portal LadBible, nie wiedziała, że w życiu Adama była też Sophie, którą poznał miesiąc po niej.

Wszystko układało się idealnie. Para miała właśnie wyruszyć w podroż do Turcji, na którą czekali od kilku miesięcy. 4 dni przed wylotem Kristen dostała telefon z wiadomością:

Hej, właśnie się o tobie dowiedziałam. Spotykam się z tą osobą przez dziewięć miesięcy i pomyślałam, że chciałabyś się o mnie dowiedzieć. Zadzwoń, jeśli masz jakieś pytania - miała powiedzieć Sophie cytowana przez LadBible.

Kobiety długo rozmawiały. Postanowiły zaskoczyć Adama i dać mu nauczkę. Kristen do dnia wyjazdu nie wspomniała byłemu partnerowi o tym, czego się dowiedziała. Dopiero gdy spotkali się na lotnisku, przyznała, że zna jego tajemnicę. Mężczyzna próbował się tłumaczyć, że relacja z Sophie jest przeszłością. I wtedy kobieta pomachała do nowej znajomej, która, ku zaskoczeniu Adama, podeszła z walizką.

Kobiety postanowiły, że szkoda zmarnować wycieczkę do Turcji. Przebukowały bilety i poleciały razem. Tak właśnie zaczęła się prawdziwa przyjaźń.

Zobacz także: Andrzej Duda napisał do Tadeusza Rydzyka. Krzysztof Gawkowski: to żenujące
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić