Stał i robił jej zdjęcia. A Ukrainka pozowała. Internet wybuchnął

Instagramerki często robią sobie zdjęcia na rajskich plażach czy w pięknych wnętrzach. W Ukrainie tymczasem być może rodzi się nowy trend. W sieci furorę robi zdjęcie młodej dziewczyny pozującej na dość nietypowym tle. Komentujący są podzieleni.

Stał i robił jej zdjęcia. A Ukrainka pozowała. Internet wybuchnął
Młoda kobieta postanowiła zapozować na tle... spalonego rosyjskiego czołgu (Twitter)

Kobieta ma na sobie krótki top, szare dresy i jasne tenisówki. Czyli wszystko jak na instagramerkę przystało.

Nietypowe jest jednak tło - tuż za kobietą znajduje się... zniszczony rosyjski czołg.

Fotografia jest masowo udostępniana na portalach społecznościowych takich jak Reddit czy Twitter. I budzi mieszane uczucia. Część osób uznała zachowanie tajemniczej influencerki za skandaliczne i niegodne w obliczu tragedii, jaka rozgrywa się dookoła niej.

Nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż pozowanie przed ciężkim sprzętem w dresie – ironizuje jedna z komentujących. – Pochodzę z Nowego Jorku, przypomina mi się co, czułam, kiedy widziałam turystów robiących selfie na Ground Zero.
Co u licha… Jaki jest cel robienia sobie takich zdjęć - dodaje inna.

"Dziewczyna ma talent"

Nie brakuje też jednak pozytywnych reakcji. Wielu komentujących zwraca uwagę na to, że czołg należał do najeźdźcy, co ich zdaniem usprawiedliwia kobietę. Piszą też, że to być może nowy trend wśród influencerek.

"Dziewczyna ma naturalny talent, pozuje niczym modelka w najmniej nadającym się do tego miejscu", "dajcie spokój, to triumf życia i witalności nad toksyczną siłą", "rozumiem krytykę, ale nie mogę się powstrzymać, to mi się podoba. To celebracja życia. Słodko-gorzka. Łada, dres tego faceta, po prostu cały obrazek. To sztuka" - piszą.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ponad dwa miesiące wojny. Tysiące zabitych

Rosja dokonała inwazji na Ukrainę 24 lutego. Od tego czasu śmierć po obu stronach poniosły tysiące żołnierzy. Według Ukraińców na wojnie zginęło już ponad 24 tys. żołnierzy z Rosji i ok. 3 tys. z Ukrainy.

Na wojnie giną też cywile. Służby ukraińskie szacują, że Rosjanie zabili ok. 10 tys. osób. Ostrożniejsza w szacunkach jest Organizacja Narodów Zjednoczonych, według której śmierć poniosło ok. 3 tys. cywilów.

Zobacz także: Zobacz też: Wizyta prezydencka w Ukrainie. "To decyzja Andrzeja Dudy"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić