o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Stoki zamknięte. Synowie Emilewicz jeżdżą na nartach

47
Podziel się

Mimo zamknięcia stoków narciarskich, na nartach jeździli synowie Jadwigi Emilewicz. Gdy ich przyłapano, w systemie Polskiego Związku Narciarskiego nie było informacji, że posiadają ważne licencje. Jadwiga Emilewicz wydała oświadczenie.

Stoki zamknięte. Synowie Emilewicz jeżdżą na nartach
Synowie Jadwigi Emilewicz szaleli na stokach (Pixabay)
bDzxmyut

Obecnie na nartach mogą jeździć wyłącznie ci, którzy posiadają stosowną licencję. Dla całej reszty stoki narciarskie są zamknięte.

TVN24 doniósł, że synowie Jadwigi Emilewicz jeździli na stoku, ale w systemie Polskiego Związku Narciarskiego nie było informacji o ich licencjach.

bDzxmyuv
Emilewiczowie? Nie ma. Sprawdzam to kilkukrotnie w poniedziałek, 4 stycznia i we wtorek, 5 stycznia. Po wpisaniu nazwiska nie wyświetla się żaden wynik, co oznacza, że żaden z synów Jadwigi Emilewicz jeszcze tydzień temu nie miał aktualnej licencji PZN. Ich nazwiska pojawiły się na liście dopiero w czwartek, 7 stycznia - możemy dowiedzieć się z reportażu wspomnianej stacji.

Przedstawiciele TVN24 kontaktowali się w tej sprawie z byłą wicepremier Jadwigą Emilewicz. Odpowiedziała SMS-em.

Synowie od lat trenują narciarstwo, od lat startują też w Młodzieżowym Pucharze Polski. Środkowy syn dwa lata temu zdobył w swojej kategorii wiekowej - Narciarski Puchar Mazowsza, najstarszy startował w Młodzieżowym Pucharze Polski - zaznaczyła, informując jednocześnie, że nie wie, dlaczego "nie ma chłopców w PZN".
bDzxmyuB

Jadwiga Emilewicz wydała oświadczenie

Po reportażu TVN24 Jadwiga Emilewicz postanowiła wydać oświadczenie. Wyjaśniła w nim, że "synowie od 6 roku życia są członkami klubów narciarskich i uczestniczą w zgrupowaniach i zawodach. Najstarszy syn od 2011 był członkiem krakowskiego Klubu Narciarskiego Slalom, później klubu Yeti. W klubie tym od 2014 jeździł także drugi syn".

bDzxmyuC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzxmyuW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
poniedzielski
6 dni temu
może niech zaczną wydawać kartki na to co wolno i kiedy wolno
fgjxf
6 dni temu
Zaraz się okaże że synowie są skoczkami narciarskimi....
ghxfg
6 dni temu
Mój stok narciarski jest lepszy niż Twój.....
bDzxmyuX
8gwiazdek
6 dni temu
Czy synów p. Emilewicz spotka kara za złamanie obostrzeń? Sorry, pytanie retoryczne. Więc ruszajmy wszyscy na stoki, nie dajmy się dłużej zastraszać. Każdy pewnie znajdzie u siebie jakiś dyplom mistrza sportu, więc wszyscy kwalifikujemy się do kadry narodowej.
8gwiazdek
6 dni temu
Jeśli wszyscy obywatele solidarnie nie przeciwstawią się władzy tego rządu to coraz częściej będziemy odczuwać jak głęboko rządzący mają nas w d.... Otwierajcie knajpy i wyciągi i cała Polska ruszy na narty, a potem razem na Żoliborz. Wszystkich nas nie zamkną. Pieski się zasapią, a sądy nie nadążą rozpatrywać spraw.
Najnowsze komentarze (47)
jaja
5 dni temu
Proponuję narty stacjonarne w przedpokoju....ew na narciarza...
Prawnik
6 dni temu
Otwierajcie zakłady i zacznijcie normalnie pracować i przywracać wszystko do życia nie słuchać żadnego obstrzerzenia
Prawnik
6 dni temu
Nie dajcie się omamić, My Naród Polski musimy się postawić temu co wyprawia Rząd Polski doprowadził gospodarkę do ruiny sprzedając kawałek po kawałku na Mierzei Wiślanej jest wydobywany "TYTAN i VADIUM" najbogatsze i największe złoża w Polsce które Rząd Polski sprzedał za dziesięć procent wartości. "UWIERZCIE MI" Za każdym razem kiedy o tym piszę jest to usuwane bo Rząd Polski boi się prawdy musimy się wziąć za Rząd i rządzących Naszym Krajem. Nie możemy dopuścić aby SPRZEDANO I ROZGRABIONO NASZĄ POLSKĘ jak było za czasów Hitlera a teraz za czasów PiS-u nie możemy dopuścić aby nasze złoża wywieziono po za granicę naszego Kraju
Antypis
6 dni temu
A jak szybko każdy z nich zdobył licencję!
Peter
6 dni temu
nad polskim morzem ZAKAZ chodzenia po plazy,nawet miejscowym,bez licencji ZAKAZ !!!
AntyTeza
6 dni temu
Czyli mowiac inaczej wedlug tej pani, ze skoro jezdzili do tej pory to nie przestana z byle powodu.
anty
6 dni temu
Wstyd
sprawiedl
6 dni temu
Równi i równiejsi
bDzxmyuP
OBSERWATOR
6 dni temu
Niech pani Emilewicz przeprosi i jako wolontariuszka uda się do szpitala covidowego.
OBSERWATOR
6 dni temu
Po to rząd zamyka Polaków w domach, aby mogli sami korzystać z cmentarzy, ze stoków, dróg, hoteli itp. Przynajmniej będą mieli dużo miejsca dla siebie i się nie zarażą od gorszego sortu.
dhsd
6 dni temu
a mogli morsować w Wiśle pod Wawelem.
Lusis
6 dni temu
Korzystają ze stoków i mają gdzieś nielegalne zakazy .Mamusia zna Konstytucję RP to co będą siedzieć w domu . Cóż ,,DZIWNY JEST TEN ŚWIAT,, jak mawiał śp.Waldemar Milewicz
prawda
6 dni temu
Żałosne. Za szybko poczuła się ważną, a jest taka jak reszta. Lizustwo nie popłaciło. Wstyd proszę pani, moje wnuki jeżdżą super na deskach, ale siedzą w domu, bo jest zakaz. Jedni do Tulum, inni w góry. Jaśnie państwo. Wstyd
Miki
6 dni temu
Przecież stoki są otwarte...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić